Лужков заявляє, що Україні віддали Крим в нетверезому стані

Про це він сказав у першій авторській програмі російського журналіста Володимира Познера "Познер" на російському "Першому каналі" пізно ввечері 17 листопада.

Мер Москви підкреслив, що в його висловах щодо Криму і Севастополя немає нічого популістського, оскільки ця тема "бере за серце кожного росіянина".

"Те, що відбувається з Севастополем і з Кримом, - це не популізм. Це - наша історія, це наші втрати, які кожен росіянин вважає втратами, не справедливими для нашої країни. 225 років тому Катерина, розуміючи державні інтереси Росії, відвоювала Крим, відвоювала Севастополь, утворила це місто, і зараз ми, в нетверезому стані, одним розчерком пера взяли й віддали Севастополь, коли ділили країну", - підкреслив Лужков.

Він зазначив, що Крим був відданий Україні у зв`язку з трьохсотліттям добровільного возз`єднання з Росією.

"Коли з`єднувалися, можна щось робити, а коли розходилися - віддайте пожитки", - запропонував мер Москви.

Відповідаючи на запитання Познера, чи правильно виступати з позицією, котра не викликає захоплення в української влади, Лужков підкреслив: "Мене це не хвилює. По-перше, я казав це, розуміючи і сприймаючи позицію росіян, по-друге, чому ви сказали, що я свій виступ робив на території України? Севастополь – військово-морська база РФ. Севастополь ніколи не був територією України. Я стояв на російській землі, я стояв на території російської військової бази, втрата якої рівносильна втраті чи серйозним ускладненням на Кавказі і в Чорному морі".
Мер Москви зазначив, що під час першого президента РФ Бориса Єльцина "з`явилося бажання все віддати, і він віддав Крим...".

Окрім цього, відповідаючи на запитання, що він хотів би прочитати в газеті, в якій публікуються мрії різних людей, Лужков сказав, що хотів би в ній побачити заголовки: "Росія повернула Крим і Севастополь".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: