Путіну пророкують повалення: "Ви вже смертельно набридли всім"

Російський письменник написав Володимиру Путіну листа, в якому передрікає йому швидке повалення опозицією.

Письменник-футуролог Максим Калашников опублікував у своєму блозі відкритий лист до російського прем'єра Володимира Путіна, в якому передрікає йому швидке повалення ліберальною опозицією.

"Ви, Путін, і ваша команда втратили волю і не знаєте, що робити. Побороти корупцію ви не в змозі: для цього потрібно знищити власну команду ... Ви вже смертельно набридли всім, а над усе - активній частині громадян РФ ... Подальше передбачити нескладно. Ви будете повалені, причому ліберали за підтримки Американського Великого Ханства задіють і вуличну опозицію, і зрада/продажність у самій же путінській команді ... Такий сценарій в США вже прописаний", - заявив Калашников.

Максим Калашніков - письменник-футуролог, який опублікував у відповідь на статтю президента РФ Дмитра Мєдвєдєва "Росія, вперед" відкритий лист з пропозиціями щодо модернізації.

Мєдвєдєв при зустрічі з віце-прем'єром РФ Сергієм Собяніним доручив уряду РФ розглянути пропозицію російського громадянина Максима Калашнікова, що стосується технологічної модернізації економіки, яке він прочитав у інтернеті.

Пізніше відбулися зустрічі Калашникова з віце-прем'єром Собяніним і заступником глави адміністрації президента РФ Владиславом Сурковим.

Калашников називає себе людиною з іншої Реальності, громадянином Імперії. Він висував ідею створення держави-корпорації. Розпад СРСР сприйняв як трагедію, у своїх книгах причинами розпаду СРСР називав бюрократизацію правлячої верхівки після Сталіна і забуття своїх героїв.

Читайте також:

Путін розігнав болід "Формули-1" до 240 км/год

Путін оприлюднив особисті фото

Вперше рейтинги Мєдвєдєва і Путіна зрівнялися

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: