Російська церква закликала молитися за знищення мумії Леніна

Голова синодального відділу Російської православної церкви закликав вірян молитися за знищення ідолів, які є джерелом бід і страждань російського народу.

Голова Відділу Московського патріархату з взаємодії зі Збройними силами та правоохоронними установами протоієрей Димитрій Смірнов закликав віруючих молитися про знищення мумії Ульянова-Леніна і про повалення численних більшовицьких бовванів, якими утикана вся Росія.

"Я дуже радий і навіть щасливий, що проблема присутності мумії Ульянова на Красній площі знову зайняла суспільну увагу і що навіть така потужна структура, як "Єдина Росія", почала рух у бік поховання того, що залишилося від узурпатора влади на початку XX століття, який є джерелом бід і страждань нашого народу. Документи, які стали відомі, особливо останнім часом, свідчать про те, що ця людина була особливим унікальним садистом, який мав особливу ненависть до нашого народу і нашої батьківської віри - православного християнства", - заявив у своєму блозі Смірнов.

На думку священника, присутність мумії Леніна у самому центрі Москви, поруч із Кремлем, де знаходяться святі стародавні ікони і мощі угодників Божих, "просто огидна".

"На мій смак, краще б його не перезахоронювати, а просто знищити або відправити до Цюріха, але аж ніяк не отруювати цією мерзотою нашу столицю. Однак мені здається, що цього недостатньо. Я вважаю, що необхідно знищити всі ідоли , якими втикана вся наша земля, тому що це зовсім не безневинні речі", - підкреслив протоієрей.

Голова Синодального відділу закликав створити музей, в якому "буде вестися наукова робота, де будуть вивчати всі злодіяння кліки, яка приїхала до нас із Швейцарії в опломбованому вагоні, і всіх тих, кого вони тут знайшли собі у соратники".

На заперечення тих, хто говорить, що "це наша історія" та її "не можна чіпати", отець Димитрій відповів: "Добре, а Гітлер - це не наша історія? А хан Батий - це не наша історія? А хан Мамай? Це все наша історія, але нікому в голову не приходить ставити у Москві пам'ятник Наполеону або хану Мамаю й іншим завойовникам. Це не означає, що пам'ять про це повинна втілюватися у мармурі, в бронзі, в гіпсі. Тим більше, зараз, коли основною загрозою світовій спільноті , і нашій країні зокрема, є міжнародний тероризм. А Ленін - це людина, яка є апологетом тероризму, причому у світовому масштабі. Можна почитати його твори, де він видається просто натхненником і організатором червоного терору на нашій землі, - про це не треба забувати".

"Тому я всіх закликаю помолитися Богу, щоб ця погана нечисть остаточно прибралася з нашої святої землі. Якщо цього не відбудеться, ми нічого на цій спаплюженій Леніним і його соратниками землі побудувати не зможемо, тим більше нового суспільства. Ми повинні від цього відвернутися, і ця відраза від ленінської комуністичної гидоти буде актом покаяння", - завершив священик.

Читайте також:

У центрі Москви пройшла акція "Ленін жив! Ленін буде жити!"

За захоронення Леніна висловилось 70% з двохсот тисяч опитаних

Януковича просять прибрати з українських міст усіх Ленінів і Сталінів

"Єдина Росія" відхрестилася від ідеї поховати Леніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: