Шевчук відмовився стати президентом Росії: країна ще не готова

В Інтернеті розпочався збір підписів за висунення Шевчука кандидатом на виборах президента Росії в 2012 році. Сам Шевчук відмовляється.

В Інтернеті розпочався збір підписів за висунення Юрія Шевчука кандидатом на виборах президента Росії в 2012 році. Сам музикант заявив: "Я чув про це (збір підписів). Я думаю, що вони всі помиляються. Країна не готова до мого президентства. Треба почекати", - сказав Шевчук

Акція зі збору підписів стартувала 10 жовтня. Її організатори просять Шевчука висунути свою кандидатуру, оскільки "не бачать альтернативи" і вважають, що "важко уявити собі людину", яка б користувався б такою широкою народною підтримкою. Під зверненням до музиканта вже підписалися 60 осіб. На підтримку участі Шевчука у виборах також створено співтовариство в "Живому журналі".

Юрій Шевчук останнім часом бере активну участь в акціях опозиції і виступає з критикою влади. Він неодноразово брав участь у "Марші незгодних", що проходили в Санкт-Петербурзі. У травні 2010 року на зустрічі діячів культури з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним він розкритикував політику влади по відношенню до опозиціонерів і дії російської міліції. 22 серпня Шевчук виступив на мітингу на захист Хімкінського лісу в Москві.

Раніше про свій намір брати участь у виборах вже заявляли лідер "Іншої Росії" Едуард Лімонов і Володимир Жириновський. Ще двоє російських опозиціонерів, лідер Народно-демократичного союзу Михайло Касьянов і колишній голова партії "Яблуко" Григорій Явлінський, не виключали свою участь у боротьбі за президентське крісло. Ще одним можливим кандидатом є голова Ради Федерації Сергій Миронов.

Нинішній президент Росії Дмитро Мєдвєдєв і прем'єр-міністр Володимир Путін щодо своєї участі у виборах певних заяв поки не робили.

Читайте також:

Шевчук зазначив, що говорити з Путіним можна і без "тремтіння колін"

Путін вважає, що його розмова з Шевчуком - ознака демократії

Юрій Шевчук вражений бездіяльністю Путіна після їхньої розмови

Путін ознайомився з папкою Шевчука, але заходів вживати не став

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: