Скандал в Індії: політики купують голоси виборців за героїн

Індійські політики використовують для підкупу виборців не тільки гроші, але й алкоголь та наркотики, витрачаючи на це мільйони доларів.

Черговий корупційний скандал спалахнув в Індії. Місцевих політиків звинуватили у підкупі виборців, причому до "традиційних" алкоголю та грошей додалися наркотики, зокрема героїн.

Голова Центрального виборчого комітету Індії Сі Курайші заявив на прес-конференції, що вперше за 60-річну історію Індії зафіксовані випадки підкупу виборців героїном та іншими наркотиками.

В епіцентрі скандалу опинився штат Пенджаб, розташований біля кордону з Пакистаном. Там процвітає наркоторгівля і кількість наркоманів в останні роки різко збільшилася.

Центрвиборчком був навіть змушений винести попередження сикхським храмам в Пенджабі, в яких нерідко торгують героїном і купують голоси виборців.

"Сила грошей і злочинці в політиці є найбільшими загрозами індійській демократії, тому що такі випадки знижують довіру до наших виборчих інститутів", - впевнений Курайші.

Індійський Центрвиборчком перехоплює певну частину коштів, які йдуть на підкуп виборців. Так, за підсумками виборів минулого року було конфісковано 16 мільйонів доларів, однак це, навіть за скромними оцінками ЦВК, лише десята частина грошей, використаних для купівлі голосів.

Читайте також:

Біля Верховного суду Індії стався вибух, є жертви і багато поранених

П'ятеро поліцейських в Індії померли, пробігши заліковий крос

Індусам за добровільну стерилізацію видаватимуть машини і міксери

У США успішно випробували антигероїнову вакцину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: