У країнах Латинської Америки пройшли масові демонстрації проти Чавеса

Масові демонстрації пройшли в Латинській Америці проти того, що Чавес заморозив відносини з Колумбією через американські бази.

У декількох країнах Латинської Америки відбулися масові демонстрації проти політики президента Венесуели Уго Чавеса відносно Колумбії.

Організатори протестів засуджують дії венесуельського лідера, який заморозив дипломатичні відносини з Колумбією і припинив взаємну торгівлю після того, як офіційна Богота надала США доступ до своїх семи військових баз.

У демонстраціях в Боготі взяли участь близько п'яти тисяч людей, декілька тисяч демонстрантів вийшли на вулиці столиць Венесуели і Гондурасу. Невеликі акції протесту також відбулися в інших країнах Латинської Америки, а також в Нью-Йорку і Мадриді.

В той же час, прихильники Чавеса провели власний мітинг у Венесуелі, щоб виразити солідарність з його політикою.
Учасники демонстрацій несли плакати, на яких Чавес був зображений як диктатор, що підтримує украй лівих повстанців.

Проблема відносин з Венесуелою обговорюється в Боготі особливо жваво після того, як з'ясувалося, що в Колумбії створюється партія прихильників Чавеса, і в її організації, як затверджується, беруть участь співробітники венесуельського посольства.

Нинішні демонстрації проходили під гаслом "Досить Чавеса", вони були організовані, головним чином, за допомогою соціальних інтернет-мереж Facebook і Twitter.

Читайте також:

Чавес закликав Латинську Америку об’єднатися проти політики Обами

У Венесуелі попередили черговий замах на Уго Чавеса

Чавес запропонував Обамі позичити свого міністра

Венесуела відновлює дипломатичні стосунки з США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: