Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії заговорили про створення "церкви бога єдиного - Путіна"

У Росії хочуть створити "церкву бога єдиного - Путіна", щоб прем’єр "став духовним батьком нової релігії бога єдиного".

У Росії після спільного праймеріз партій "Єдиної Росії" та Загальноросійського народного фронту (ЗНФ) виникла ідея створити "Церкву бога єдиного - Путіна".

"Спочатку все було як у дорослих, - агітатори, листівки, буклети, заклики, портрети, гасла. Вибрали прохідну частину партсписку. Переважна більшість співала дифірамби Фронту і Володимиру Путіну, виголошувалися промови приємні", - пише "Деловой Петербург".

"Але потім, як завжди в ейфорії любові до мудрих керівників, дійшло до апофеозу - зі смиренного раба божого Володимира Путіна запропонували не тільки створити кумира, але і зробити з нього живу ікону, створивши "Церкву бога єдиного - Путіна", - пише видання.

Бажання побачити живого Господа у плоті прем'єра озвучив кандидат Володимир Косолапов, висунутий некомерційною правозахисною організацією "Регіональні організатори соціальної справедливості".

Косолапов заявив, що в Росії необхідно створити "Церкву Путіна - бога єдиного".

"Путін має стати духовним батьком нової релігії бога єдиного! Потрібно побудувати храми для всіх людей, де чистити пір'ячко губернаторам і прокурорам", - заявив Косолапов і додав, що "вже почав збирати гроші на храм Путіна - бога єдиного".

Видання нагадує про шанувальників російського прем'єр-міністра з Нижегородської області, які об'єдналися в релігійну секту, вважаючи російського прем'єра втіленням апостола Павла.

У послідовників секти головна ікона - Богородиця. Але в іконостасі є і портрет Володимира Путіна.

"Зустрічаючись з проявами поклоніння - посвячення віршів, картин та іншого, - Володимир Путін, наскільки я міг спостерігати, реагує досить стримано", - поділився своїми спостереженнями прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Відзначимо, на початку липня, виступаючи на чеченському телебаченні, перший заступник керівника адміністрації президента Владислав Сурков заявив про те, що другий президент РФ, нині прем'єр-міністр Володимир Путін "був посланий Росії долею і Господом".

Читайте також:

"Мозковий центр" Мєдвєдєва віддав Путіну роль "батька нації"

У Росії з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа

Рейтинг уряду Путіна сягнув історичного мінімуму 

В адміністрації Мєдвєдєва заявили, що Путіна послав Росії Бог

Залиште свій коментар

Вибір редакції