У школах Каліфорнії викладатимуть "історичні досягнення геїв"

Законодавчі збори Каліфорнії затвердили законопроект, який зобов'язує викладати школярам історію гомосексуалістів.

До законодавчих зборів американського штату Каліфорнія надійшов законопроект, який зобов'язує школи викладати історичні досягнення геїв і лесбіянок.

Губернатор Джеррі Браун, демократ, не сказав публічно, чи підтримує він законопроект. У нього є 12 днів, щоб підписати його або накласти вето. Якщо він не зробить жодних дій, закон буде визнаний автоматично.

Законопроект на остаточному голосуванні отримав від зборів штату 49 голосів "за" і 25 "проти", без єдиного голосу республіканців на його підтримку.

Каліфорнія вже вимагає від державних шкіл викладати дисципліни про внесок в розвиток суспільства жінок, расових і етнічних груп, які історично піддавалися дискримінації.

Прихильники законопроекту повідомили, що він просто включить геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерних осіб до вже існуючих вимог, що зробить його частиною навчальної програми з історії та інших соціальних досліджень.

"Несправедливо залишати або виключати цілу частину населення нашої країни з історії", - сказала Керолін Лаубе, виконавчий директор мережі союзників геїв у Сан-Франциско.

Противники закону вважають, що написання цих положень у підручниках сприятиме подальшій політиці, а не вивченню фактів.

"Коли ми робимо речі, ми політизуємо їх, тому що це природа політики. Ми повинні залишити освіту для педагогів", - заявив член місцевого законодавчого органу Каліфорнії, республіканець Дональд Вагнер.

Навіть якщо законопроект стане законом, може пройти кілька років, перш ніж він почне застосовуватися на практиці. Каліфорнійський департамент освіти заявив, що через фінансову кризу оновлення підручників не планується до 2015 року.

Читайте також:

Міністр охорони здоров'я Індії вважає гомосексуалізм небезпечною хворобою

У США чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

Американські батьки влаштували скандал через тлумачення "орального сексу"

У Каліфорнії збудують місто для геїв-пенсіонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: