В Ірані випалять кислотою око чоловікові, який осліпив жінку

Влада Ірану поки що відклала осліплення чоловіка - такий вирок йому було винесено за те, що він плеснув в обличчя жінці сірчаною кислотою.

Вищий суд Тегерану в останній момент відклав виконання вироку, який передбачає осліплення винного за допомогою сірчаної кислоти.

Принципом "око за око" іранський суд вирішив покарати чоловіка, який у 2004 році спотворив і осліпив молоду дівчину, яка відмовилася вийти за нього заміж.

Майже сім років тому Маджид Мовахеді плеснув сірчаної кислотою в обличчя Аменех Бахрамі з Тегерана, яка на його пропозицію одружитися відповіла відмовою. Аменех емігрувала, зараз вона живе в Іспанії, і перенесла сімнадцять операцій. Але медицина виявилася безсилою - жінка повністю осліпла.

Після тривалого судового процесу Мовахеді був визнаний винним і як покарання йому призначили засліпити очі кислотою, причому виконати вирок дозволили постраждалій як акт відплати.

Неординарний вирок мав був бути приведений у виконання в суботу, 14 травня. Однак за кілька годин до виконання вищий суд відклав екзекуцію на невизначений термін. Проти покарання активно виступали представники міжнародної правозахисної організації Amnesty International.

За словами Бахрамі, останнім часом їй надходить багато дзвінків від правозахисників, які наполягають, щоб вона пробачила зловмисника.

"Вони тиснуть на мене, щоб я його пробачила. Але я цього не зроблю", - запевнила Бахрамі.

Вона також розповіла, що злочинець буде засліплений тільки на одне око - суд вирішив, що два ока іранської жінки відповідають одному оку чоловіка.

Читайте також:

У Пакистані виправдали чоловіків, які зґвалтували жінку за рішенням старійшин

Жертву групового зґвалтування ув'язнили за позашлюбний секс

В Ірані стратили громадянку Нідерландів, яка виступала проти Ахмадінежада

Лідер "Аль-Каїди" кастрував себе в ім'я джихаду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: