В Ісландії заборонили стриптиз

Жінки-депутати в Ісландії за відсутності чоловіків на засіданні парламенту закрили всі стрип-шоу в країні.

Парламент Ісландії заборонив проведення в країні стриптиз-шоу. Закон починає діяти з 31 липня.

На засідання, де розглядався закон, з'явився лише 31 депутат з 63-х. Це при тому, що половину членів парламенту становлять жінки. Лише двоє з присутніх депутатів (з консервативної Партії незалежності) утрималися від участі в голосуванні. Всі інші підтримали заборону.

Згідно із ухваленим законом, в країні не можна буде проводити стриптиз-шоу, а персоналу закладів заборонено оголюватися.

Приводом для заборони стали побоювання влади, що під прикриттям стрип-клубів можуть діяти борделі. На думку ініціаторів проекту, танцівницями в подібних закладах найчастіше працюють іноземки з низьким рівнем кваліфікації, яких можуть примушувати до проституції.

Ісландія стала першою європейською країною за винятком Ватикану, Андорри та кількох інших карликових держав, де стриптиз заборонено на законодавчому рівні. Населення Ісландії не перевищує 320 тисяч людей, і в країні працює всього кілька стриптиз-клубів, діяльність яких і так суворо регулюється.

Власник найбільшого з ісландських стрип-клубів Асгер Девідсон вже заявив про намір оскаржувати заборону. Він зізнався, що спочатку планує обговорити зі своїм юристом, що законодавці можуть мати на увазі під терміном "стриптиз". Так, Девідсон має намір з'ясувати, чи є шоу стриптизом, якщо танцівниця одягнена тільки в стрінги.

Читайте також:

Розмах проституції в сучасних Помпеях повернув місто в античні часи

У Франції почалася кампанія з відродження борделів

Чоловік британської королеви запитав у дівчини-кадета чи не працює вона у стрип-клубі

У Норвегії шукають добровольців для роботи в безкоштовних борделях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: