Панда з зоопарку Сан-Дієго здала свій перший іспит

Співробітники зоопарку в американському Сан-Дієго показали шеститижневу панду, яка народилась в їхньому зоопарку. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Співробітники зоопарку в Сан-Дієго вирішили влаштувати оглядини нещодавно народженої панди, за народженням якої спостерігали мільйони людей по всьому світі.

Зараз мелеча важить 2,3 кілограми, за даними фашівців, така вага є нормальною. Довжина - майже 40 сантиметрів, що так є достатньою. Загалом дитинча почуває себе добре і прекрасно харчується.

Нагадаємо, що 5 серпня 17-річна ведмедиця на прізвисько Бай Юнь народила своє вже п'яте дитинча. У клітці, де жила мама новонародженого, було всановлено відеокамеру, яка транслювала процес пологів в Інтернеті.

Появу нового мешканця працівники зоопарку вважають великим успіхом: як відомо, панди дуже погано розмножуються в неволі. А зважаючи, що панди знаходяться на межі вимирання - це взагалі великий прогрес. Всього на планеті мешкають близько 1,6 тис. великих панд, при цьому більшість — у Китаї в спеціальних закладах. Близько 20 особин живуть за межами Китаю.

Читайте також:

У американському зоопарку народилося дитинча панди

Панда вперше народила потомство з замороженої сперми

У зоопарку Таїланду показали народження панди

Двійко панденят показали в японському містечку
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: