Співробітники офісу в Британії один день працювали голяка

За рекомендацією психолога, аби позбутися нервового дискомфорту, робітники працювали оголеними.

Співробітники однієї з фірм у Великобританії за рекомендацією психолога пропрацювали цілий день абсолютно голими, щоб підняти командний дух і продуктивність праці.

Керівництво компанії One Best Way в місті Ньюкасл-апон-Тайне, що займається дизайном і маркетингом, з початку світової економічної кризи вже шість разів скорочувало штат співробітників, робітники, які залишилися "впали духом".

Для вирішення цієї проблеми директор компанії найняв психолога Девіда Тейлора, який порадив всім співробітникам роздягтися і працювати у такому вигляді.

Попри нестандартність пропозиції, працівники компанії, яких ніхто насильно не примушував роздягатися, погодилися на такий крок і з’ясували, що у такому вигляді працюється набагато легше.

Один з менеджерів компанії, 23-річна Сем Джексон, виключно позитивно відзивається про "Голу п'ятницю" - саме так надалі був названий експеримент.

"Це було чудово. Коли ми побачили один одного голими, зникли всі перешкоди", - сказала Джексон. - Ніякого тиску на нас не чинили. Якщо ми хотіли прийти в одязі або в білизні, ми могли. Але я люблю своє тіло і я його зовсім не соромлюся".

Тейлору знадобився тиждень, щоб вселити в співробітників офісу впевненість в собі, після чого вони все-таки зважилися роздягтися.

"Нам знадобився один тиждень перебування Девіда в офісі, щоб стати упевненими. Перші кроки були нервовими, але щойно я сіла за свій стіл і звикла до такого стану, я відчула себе абсолютно комфортно", - розповідає Джексон.

Робітниця компанії також відзначила, що "Гола п'ятниця" загалом допомогла компанії покращати, а на думку деяких фахівців, експеримент навіть може принести деякі кошти в казну One Best Way.

"Всі були переповнені емоціями, але ми зрозуміли, що ми змогли розмовляти один з одним чесно, що і зараз продовжуємо робити. Компанія значно покращала", - додала Джексон.

Читайте також:

Підлітки прийняли сексуальний стогін за крик про допомогу і "врятували" жінку

У Берліні з'явилися брошури із закликом бити солдат бундесверу

Підлітку-вусаню заборонили ходити до школи

Росіяни намагалися перепливти до ЄС на саморобному плоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: