У Австралії вперше офіційно зареєстрували безстатеву людину

У Астралії живе людина, яка народилася хлопчиком, але у віці 28 років змінила стать. Наразі вона себе не ототожнює ні з чоловіком, ні з жінкою.

Житель Австралії на ім'я Норра Мей-Уелбі (Norrie May-Welby) став першою людиною, чия стать в офіційних документах позначений як невизначена (not specified), пише 15 березня британська The Daily Telegraph.

Мей-Уелбі народився в Шотландії. Його стать при народженні була чоловічою. У віці семи років він разом з батьками переїхав до Австралії. У віці 28 років, у 1990 році, Норра Мей-Уелбі зробив операцію по зміні статі. Однак через деякий час після перетворення на жінку Норра припинив приймати гормональні препарати, оскільки вважав, що жіноча стать йому теж не підходить.

В даний час Мей-Уелбі 48 років, і він не вважає себе ні чоловіком, ні жінкою. З точки зору Уелбі, будь-яке зазначення його статі в офіційних документах було б неприпустимою брехнею. У зв'язку з цим Уелбі звернувся до влади австралійського штату Новий Південний Уельс з проханням внести відповідні зміни в його документи. Австралієць доповнив своє прохання довідками від лікарів, які не змогли визначити стать цієї людини, і влада пішла Уелбі назустріч.

Наприкінці минулого року право не належати ні до чоловічої, ні до жіночої статі домоглися індійські євнухи. Проте, в офіційних документах вони мають стать, яка вказується як "інший" (other).

Читайте також:

Американський трансвестит вимагає від держави оплатити курс епіляції

У Шанхаї банда трансвеститів грабувала багатих чоловіків

Мер-трансвестит крав жіночу білизну

У Неаполі арештований перший у світі мафіозі-трансвестит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: