Вчені винайшли формулу ідеального знайомства з чоловіками

Представники сильної статі не вміють читати між рядків, навіть якщо натяки супроводжуються відвертими жестами.

Щоб познайомитися з чоловіком, що прийшовся до вподоби, краще за все сказати йому про свою симпатію прямо, без туманних натяків, радять жінкам американські вчені. Шлях до серця чоловіка лежить через прості й недвозначні фрази.

Звичайного чоловіка натяки заганяють у глухий кут, з'ясували дослідники з Університету Бакнелла в Пенсільванії. Представники сильної статі не вміють читати між рядків, навіть якщо натяки супроводжуються відвертими жестами, пишуть вчені в журналі Personality and Individual Differences.

У рамках дослідження було відібрано 50 найпоширеніших фраз, що використовуються при знайомстві. Потім науковці попросили 70 випробовуваних (чоловіків і жінок) оцінити привабливість подібних виразів.

Чоловіки, як з'ясувалося, найкраще реагують на пропозицію сходити кудись удвох. На другому місці - пропозиція обмінятися номерами телефонів. Лише потім йдуть питання на кшталт: "Які в тебе плани на вечір?"

"Якщо прямо продемонструвати можливість побачення або натякнути на можливе побачення - це дасть чоловіку чіткий сигнал", - пояснює психолог Джоел Уейд. А ось при спробі продемонструвати чоловіку симпатію невербальними засобами, цілком ймовірно, що ваш обранець просто не розшифрує сигнал, попереджає фахівець.

Жінкам відверті репліки також подобаються, проте для них важливо також, щоб новий знайомий продемонстрував схожість інтересів. Зате у жінок абсолютно не користуються попитом "відверті" жарти (наприклад, "твоя сорочка чудово пасуватиме до моєї постільної білизни").

Але найбезглуздіший засіб знайомитися, за словами дослідників, - це старі добрі вирази на зразок: "Ми раніше не зустрічалися?" Правда, при цьому дослідники встановили, що заговорити з жінкою про погоду - безпрограшний варіант.

Незрозуміло, чи прислухаються представниці прекрасної статі до порад американських вчених. Як з'ясувалося в ході опитування, жінки, прагнучі до довгострокових стосунків, не люблять поводитися відверто: наприклад, давати незнайомим людям свій номер телефону. Така поведінка, на їхню думку, свідчить про прагнення до нетривалого роману.

Можливо, саме через спроби висловити симпатію в завуальованій формі жінки витрачають на флірт більше сил, ніж кавалери. Торік іспанські біологи підрахували, що жінки, прагнучі завоювати серце чоловіка, в процесі одягання витрачають 95 кілокалорій на хвилину, тоді як чоловіки - лише 79. При візуальному контакті жінки витрачають 11 кілокалорій на хвилину, а чоловіки - 3.

У минулому вчені вже намагалися придумати ідеальну фразу, з якої можна розпочати романтичне знайомство. Так, японські психологи запропонували звертатися до вподобаної людини словами: "Наступного року посміємося разом цього ж дня". На їхню думку, це універсальне "вітання" допомагає одразу встановити емоційний контакт. В Європі, втім, до пропозиції японських вчених віднеслися скептично.

Читайте також:

Британські журналісти склали топ-10 витівок Берлусконі

У Криму відкрили музей віслюка

В Москві викрадений єдиний золотий Porsche

В Білому домі журналістам пропонували секс по телефону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: