Баба Параска спробувала помирити Ющенка і Тимошенко

Перший заступник голови організації "Сила нації" Павло Нусс відмовим всім кандидатам в президенти в праві носити високе звання "батько нації".

На Майдані Незалежності в Києві відбулася акція, присвячена 5-річчю "помаранчевої" революції.

На захід зібралися близько 100 осіб, у тому числі - активний учасник "помаранчевої революції" Параска Королюк, яку в народі прозвали "баба Параска".

Акція була організована "Коаліцією учасників помаранчевої революції".

Виступаючи на мітингу, перший заступник голови організації "Сила нації" Павло Нусс, сказав, що жоден з нинішніх кандидатів на пост президента не має права носити високе звання "батько нації".

У свою чергу, баба Параска побажала всім лідерам "помаранчевої революції" помиритися і подати один одному руки.

Говорячи про майбутні президентські вибори, вона недвозначно заявила: "Я свіжих вибирати не буду. Нові лідери мені не потрібні. Вони по-новому будуть набивати кишені. А ці, які вже набили кишені, може вже зупиняться: вже, можливо, будуть працювати на народ і на Україну ". "Я все одно Україну, і народ, і президента, і цих лідерів не залишу", - сказала вона.

На прохання журналістів прокоментувати діяльність Віктора Ющенка на посаді президента, баба Параска сказала: "Люди кажуть, що нічого не зробив. Це брехня". Героїня Майдану переконана, що помаранчева революція подарувала українцям свободу.

Нагадаємо, 22 листопада Україна відзначає День Свободи. Це свято було встановлено президентом Віктором Ющенком на честь початку Помаранчевої революції в 2004 році – "з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії".

Рівно п'ять років тому, після другого туру президентських виборів, на Майдані Незалежності в Києві були розбиті перші намети і почалася довготривала акція протесту проти фальсифікації волевиявлення громадян. Масові протести змусили владу призначити третій тур виборів президента, внаслідок якого главою держави став Віктор Ющенко.

Помаранчева революція через п'ять років для багатьох українців стала періодом розчарувань, для декого - приводом із ностальгією згадати про події осені 2004-го.

Читайте також:

П'ята річниця Помаранчевої революції: Україна відзначає День свободи

С празнічком вас, Вікторе Адрійовичу!

Ющенко: моє розчарування Майданом таке, як і ваше

Регіонали вже готують "помаранчевим" тюрми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: