Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через  десять років в Україні легалізують одностатеві шлюби

Гомосексуальні шлюби в Україні стануть звичним та легальним явищем, а Україна нарешті стане європейською державою.

В Україні в найближчому майбутньому можуть бути легалізовані гомосексуальні шлюби.

Про це заявив Євген Головаха, заступник директора Інституту соціології Національної академії наук України.

Головаха зробив прогноз про те, що до 2020 року в Україні "значно збільшиться кількість представників сексуальних меншин".

"Українці вже більш спокійно ставляться до гомосексуальних стосунків. Негативно, але як до явища, що їх не стосується. Нехай собі живуть, та до нас не чіпляються. Якщо приєднаємося до європейської спільноти, постане питання узаконення одностатевих шлюбів ", - заявив Головаха.

Нагадаємо, представники гей-руху у березні минулого року вже просили президента Віктора Януковича забезпечити в Україні громадянську рівність для сексуальних меншин.

Представники гей-спільноти апелювали до того, що Віктор Янукович став "першим українським політиком, який висунув законодавчі ініціативи щодо забезпечення громадянської рівності геїв і лесбійок", посилаючись на урядовий проект нової редакції Трудового кодексу України (№ 1038-1 від 28.08.2003 р.), який у своїй первинній редакції передбачав заборону дискримінації у сфері трудових відносин на підставі сексуальної орієнтації.

Автори звернення заявляли, що в нашій країні повинно бути забезпечено повну громадянську рівність для гомосексуальних, бісексуальних і трансґендерних людей, зокрема шляхом прийняття комплексного антидискримінаційного законодавства та легалізації одностатевих сімей".

У президента нічого не відповіли на таке звернення, але уже у вересні депутат від ПР заявив на публіку, що гомосексуальні шлюби – не для України, оскільки нівелюють національні цінності.

Читайте також:

Бютівець Ляшко опинився у центрі гей-скандалу (відео)

США звинуватили Україну в утисках геїв

Українські геї звернулися до Януковича по допомогу

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції