Допомога при народженні дітей зросла до 25, 50 і 100 тисяч гривень

Президент підписав закон, яким удвічі збільшуються виплати при народженні дітей. Він набирає чинності з дня опублікування.

Президент Віктор Янукович підписав ухвалений парламентом закон "Про державну допомогу сім'ям з дітьми". Тепер виплати допомоги при народженні дитини збільшуються вдвічі - до 25 тис. гривень за першу дитину, 50 - за другу, і 100 - за третю.

Згідно з документом, допомога при народженні дитини нараховується виходячи з розміру прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, установленого на день народження дитини.

Допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму, – на першу дитину; кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму, – на другу дитину; кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму, – на третю і кожну наступну дитину.

Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 2 років, на другу дитину - 4 років, на третю і кожну наступну дитину – 6 років рівними частинами.

Відповідно до державного бюджету на 2011 рік, прожитковий мінімум для дітей у віці до 6 років установлено з 1 січня розміром 816 гривень, з 1 квітня - 832 гривні, з 1 жовтня - 853 гривні, з 1 грудня - 870 гривень.

Зараз виплати при народженні першої, другої, третьої і наступних дітей становлять 12,24 тис., 25 тис. й 50 тис. гривень відповідно.

Таким чином, за новим законом вони збільшаться до 24,96 тис., 49,92 тис. і 99,84 тис. грн відповідно.

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Читайте також:

Геям та українкам старше 54 років заборонять заводити дітей

Рада збільшила виплати при народженні дітей

В Україні вперше за п'ять років упала народжуваність

Діти прочитали Януковичу вірш про те, як люблять його

ВідеоВиплати при народженні дітей зростуть удвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: