Двом "макіївським терористам" дали 15 та 8 років ув'язнення

Суд засудив обвинувачених у січневих вибухах в Макіївці Дмитра Онуфрака - до 15 років позбавлення волі, Антона Волошина - до 8 років позбавлення волі.

Центральний райсуд Макіївки засудив "макіївських терористів" Дмитра Онуфрака та Антона Волошина на 15 та 8 років відповідно.

Як відомо, рано вранці 20 січня 2011 року у будівлях ДП "Макіїввугілля" та торгового центру "Голден Плаза" відбулися вибухи, які завдали істотної шкоди будівлям. Матеріальний збиток склав 1 мільйон 35 тисяч гривень.

За підозрою в причетності до скоєння вибухів були затримані двоє підозрюваних - Дмитро Онуфрак і Антон Волошин.

Обидвох звинуватили за тероризм, вчинений групою осіб, що спричинив особливо тяжкі наслідки.

Онуфрака звинуватили також у скоєнні низки інших умисних особливо тяжких злочинів, як розбійний напад з метою заволодіння грошовими коштами потерпілого, а також замах на умисне вбивство при обтяжуючих обставинах з корисливими намірами.

Обвинувачений Волошин розкаявся в скоєному. Онуфрак - вину в тероризмі не визнав, розкаявся лише в нападі на таксиста, яке здійснив вже після терактів.

Суддя Дмитро Єрьомін прийшов до висновку, що вина підсудних доведена повністю.

Суд засудив Онуфрака до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього наявного майна. Крім того, він повинен відшкодувати збитки здоров'я таксисту в розмірі 52 тисяч гривень.

Волошину суд призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Крім цього підсудні повинні солідарно відшкодувати майнову шкоду, завдану підприємствам в результаті вибухів у розмірі 373 тисяч гривень.

Нагадаємо, рано вранці 20 січня в Макіївці сталися два вибухи. На місці події знайшли записку, в якій загадкові підривники вимагали 4,2 млн євро. Утім, вони так і не прийшли за грошима. За фактами вибухів було порушено кримінальну справу за статтею "тероризм".

Читайте також:

"Макіївський терорист" заявив, що його під тортурами вчили робити бомби

Одному з "макіївських терористів" загрожує вища міра покарання

СБУ завершила розслідування справи "макіївських терористів"

Макіївські терористи визнали свою провину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: