Двом "макіївським терористам" дали 15 та 8 років ув'язнення

Суд засудив обвинувачених у січневих вибухах в Макіївці Дмитра Онуфрака - до 15 років позбавлення волі, Антона Волошина - до 8 років позбавлення волі.

Центральний райсуд Макіївки засудив "макіївських терористів" Дмитра Онуфрака та Антона Волошина на 15 та 8 років відповідно.

Як відомо, рано вранці 20 січня 2011 року у будівлях ДП "Макіїввугілля" та торгового центру "Голден Плаза" відбулися вибухи, які завдали істотної шкоди будівлям. Матеріальний збиток склав 1 мільйон 35 тисяч гривень.

За підозрою в причетності до скоєння вибухів були затримані двоє підозрюваних - Дмитро Онуфрак і Антон Волошин.

Обидвох звинуватили за тероризм, вчинений групою осіб, що спричинив особливо тяжкі наслідки.

Онуфрака звинуватили також у скоєнні низки інших умисних особливо тяжких злочинів, як розбійний напад з метою заволодіння грошовими коштами потерпілого, а також замах на умисне вбивство при обтяжуючих обставинах з корисливими намірами.

Обвинувачений Волошин розкаявся в скоєному. Онуфрак - вину в тероризмі не визнав, розкаявся лише в нападі на таксиста, яке здійснив вже після терактів.

Суддя Дмитро Єрьомін прийшов до висновку, що вина підсудних доведена повністю.

Суд засудив Онуфрака до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього наявного майна. Крім того, він повинен відшкодувати збитки здоров'я таксисту в розмірі 52 тисяч гривень.

Волошину суд призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Крім цього підсудні повинні солідарно відшкодувати майнову шкоду, завдану підприємствам в результаті вибухів у розмірі 373 тисяч гривень.

Нагадаємо, рано вранці 20 січня в Макіївці сталися два вибухи. На місці події знайшли записку, в якій загадкові підривники вимагали 4,2 млн євро. Утім, вони так і не прийшли за грошима. За фактами вибухів було порушено кримінальну справу за статтею "тероризм".

Читайте також:

"Макіївський терорист" заявив, що його під тортурами вчили робити бомби

Одному з "макіївських терористів" загрожує вища міра покарання

СБУ завершила розслідування справи "макіївських терористів"

Макіївські терористи визнали свою провину

ВідеоДвом "макіївським терористам" дали 15 та 8 років ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: