Екстрасенси напророкували, що Луценко сяде, а Зварич викрутиться

Екстрасенс Юрій Козлов і президент Гільдії магів і екстрасенсів Україні Павло Люндішев розповіли, що чекає Луценка, Лозінського та Зварича.

 Відомі в Україні екстрасенси у розпал судів над колишнім суддею-"колядником" Ігорем Зваричем, екс-бютівцем Віктором Лозінським і слідства у справі екс-глави МВС Юрія Луценка спробували вгадати подальшу долю відомих в'язнів. За їх словами, Луценку, зокрема, дадуть 5 чи 8 років, а Зварич, якщо і сяде, то ненадовго.

Більшість ясновидців відмовилися робити прогнози, побоюючись за своє майбутнє. Проте екстрасенс Юрій Козлов і президент Гільдії магів і екстрасенсів Україні Павло Люндішев розповіли газеті "Сегодня", що чекає Луценка, Лозінського та Зварича.

Луценко, за словами Козлова, "стовідсотково" отримає 5 років, і цілком можливо, що відсидить цей термін від дзвінка до дзвінка. За словами Люндішева, екс-міністр відсидить 8 років, а потім повернеться у політику.

Лозінському, заявив Козлов, не дадуть довічне ув’язнення, а вбивство визнають скоєним "з необережності". Екс-депутат отримає 12 років, які виявляться для нього надзвичайно важкими і фізично, і психічно.

Проте Люндішев вважає, що "за Лозінським правда", і він відчуває себе впевнено.

"До його справи підійшли не зовсім правильно, і він вийде раніше, ніж очікує. А після цього обов'язково повернеться в політику", - зазначив екстрасенс.

Розійшлися ясновидці і в прогнозі щодо екс-судді Зварича. Так, за словами Люндішева, сидіти він не буде взагалі – "коляднику" допоможуть гроші. Козлов, натомість, вважає, що Зварича посадять, але він "через чотири роки викрутиться".

"Сидітиме також на загальній зоні, але залишиться у числі місцевої обслуги. Тобто це ті люди з числа ув'язнених, які розносять баланду, займаються нескладним господарським обліком, в тому числі економічними питаннями та тюремної бухгалтерією. Простіше кажучи, екс-суддя може стати у в'язниці місцевим завгоспом і сидіти на "теплому місці". Тут відіграють роль його зв'язки і гроші. До того ж він дуже міцний мужик", - зазначив Козлов.

Читайте також:

Луценко із СІЗО лякає Януковича собакою Баскервілів

Складено список найбезглуздіших "перлів" Лозінського

"Суддю-колядника" судитимуть до березня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: