Герман: Янукович не вічний, а вертолітні майданчики залишаться людям

Герман уточнила, що вертолітні майданчики, які наразі будуються в Києві і Каневі, будуть використовуватися для суспільних потреб.

Вертолітні майданчики, збудовані нинішньою владою, залишаться для тих, хто прийде до влади потім, а також для суспільних потреб. Про це заявила радник президента Ганна Герман.

"Того, що людина збудує на землі, ще жодна людина за собою в могилу не забрала. Все, що ми збудовуєм, все залишається для тих, хто приходить після нас", - зазначила політик.

"Президент не вічний. Піде він - це залишиться іншим людям", - додала вона

"Будується багато мостів об’їзних, будуються вертолітні майданчики. Все це залишиться в Україні. Все, що збудоване, а не вкрадене і не вивезене десь на острови чужинецькі, це для тих, хто прийде після нас", - заявила радник президента.

Герман уточнила, що вертолітні майданчики, які наразі будуються в Києві і Каневі, будуть використовуватися для суспільних потреб. "Всі будуть ними користуватися. І буде вертоліт швидкої допомоги, і вертоліт МНС... Це буде місце де буде можна терміново посадити вертоліт, коли це буде нагально потрібно", - заявила вона.

Вона ще раз наголосила, що не бачить нічого поганого в будівництві вертолітних майданчиків. "Я бачу погане, коли гроші вимиваються і вивозяться на острови, коли Україну обкрадають, як Лазаренко обкрав, як Тимошенко, яка повивозила гроші, і сьогодні каже, що вона гола, боса й простоволоса. Оце погано, а коли ми тут будуємо, на своїй землі, то я повторюю – ще ніхто нічого з собою на той світ не забрав, і ми не заберемо", – додала Герман.

Читайте також:

Герман: гелікоптерний майданчик на могилі Шевченка потрібен для багатих людей

Вертолітний майданчик для Януковича в Каневі обійдеться майже в 90 млн грн

Черкаський губернатор про вертолітний майданчик для Януковича: сам Бог велів будувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: