Київ за завантаженістю доріг впритул наблизився до Москви

За рік кількість заторів у Києві значно зросла - кожен автомобіліст витрачав на дорогу як мінімум удвічі більше часу, ніж якби їхав вільними вулицями.

Київ за завантаженістю доріг у ранкові години пік впритул наблизився до Москви. Найважчим для київських автомобілістів місяцем за всю історію спостережень виявився грудень 2009 року.

Як йдеться в інформаційному бюлетені системи Яндекс.Пробки, алгоритми розрахунку завантаженості доріг у Києві, Москві або Санкт-Петербурзі однакові, але організація шкали балів – різна.

Вона залежить від загальної ситуації на дорогах, до якої звикли автомобілісти. Наприклад, якщо мешканець Києва витратить на дорогу замість однієї години півтори, тоді ця ситуація оцінюється в п'ять балів. У Москві таке ж уповільнення відповідатиме всього чотирьом балам, а в Санкт-Петербурзі - шести.

В результаті, Київ за завантаженістю доріг наблизився до Москви майже впритул. В українській столиці багато вулиць, де рух завдає труднощів практично весь час.

За даними Яндекс.Пробок, у першій половині лютого 2010 року найбільш напружений рух був на відрізку Велика Житомирська - вулиця Артема. За перші 15 днів лютого в активний час доби (з 7 до 22 години) затори на цих вулицях тривали в цілому 153 години.

Крім того, дуже завантаженими стали вулиця Червоноармійська, Горького, Хрещатик - Володимирський спуск, Повітрофлотський проспект - вулиця Чорновола.
Багато неприємностей київським автомобілістам приносять мости. Щоб вранці проїхати з лівого берега на правий, доводиться вистояти величезний затор.

Повернутися ввечері на лівий берег простіше - навіть о 19:00 затори в цьому напрямку не перевищують 5 балів. Автомобілістам, яким вранці треба потрапити на лівий берег, а увечері на правий, пощастило - ці напрями вільні. Найбільш завантажений з київських мостів - міст Метро, а найбільш вільний - міст Патона.

За даними аналітиків, за рік завантаженість доріг Києва виросла більш ніж на бал - з 3,5 балів в січні 2009 до 4,6 в січні 2010. Частково це було викликано незвичайно сніжною зимою.

Найважчим для київських автомобілістів місяцем за всю історію спостережень виявився грудень 2009 року. Середня завантаженість доріг в грудні 2009 в ранкові години пік (з 9 до 10 ранку) досягла майже 7 балів, а у вечірні (з 18 до 19 години) - перевалила за цю позначку. Кожен автомобіліст витрачав на дорогу з роботи як мінімум удвічі більше часу, ніж якби він їхав вільними вулицями.

Читайте також:

На ремонт доріг в Україні необхідно 7,8 млрд грн

Столичні таксисти через негоду підвищили тарифи

Велика аварія на мосту Патона у Києві: загинули троє людей

Навесні Києву загрожує рекордне за останні роки підтоплення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: