Крісло голови політради партії Ющенка пророкують Єханурову

Віру Ульянченко, яка пішла з посади голови "НУ" може замінити Валентин Наливайченко. В той же час, головою політради хочуть зробити Юрія Єханурова.

На посаді голови "Нашої України" Віру Ульянченко може замінити колишній голова СБУ Валентин Наливайченко. Нове керівництво планують обирати 24 вересня на з'їзді партії.

Також стало відомо, що головою політради "НУ" хочуть зробити Юрія Єханурова, який працював разом з Ульянченко. В той же час, через схильність до союзу з Партією Регіонів його не сприймає більша частина партії. Втім, навіть противники Єханурова визнають: він - справжня "робоча конячка", і якщо не буде лізти в політику, а займеться оргроботою, з його кандидатурою погодяться всі.

Як повідомлялося, 11 вересня президія політичної ради партії подала у відставку. Таке рішення було ухвалено одноголосно на засіданні політради партії.

Не вирішено поки питання про Віктора Ющенка: на даний момент він зберігає посаду почесного голови "НУ", хоча сам висловив бажання "говорити не як лідер партії, а як екс-президент".

 

Читайте також:

На чолі партії Ющенка стане екс-глава СБУ

"Наша Україна" міняє лідерів: попередні пішли у відставку

Наливайченко та Бондарчук приєдналися до Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: