Лідери кримських татар проігнорували Януковича

Лідери Меджлісу проігнорували нараду з Януковичем, коли дізналися, що на зустріч з президентом окрім них запрошені представники "відомих своєю скандальністю громадсько-політичних утворень".

Президент Віктор Янукович розповів, що лідери Меджлісу кримськотатарського народу не прийшли до нього на нараду з питань стратегічного розвитку Криму і висловив здивування цим фактом.

"Я їхню позицію не розумію, чесно говорячи. Мені здається, що така позиція керівництва Меджлісу не має жодної перспективи, така позиція веде в нікуди", - заявив Янукович.

З його слів, на нараді не обговорювалися політичні питання. "Ми розглядали питання розвитку Криму, на території якого проживає велику кількість кримських татар, які повинні залучатися до цієї роботи", - нагологив президент.

Янукович також зазначив, що не може давати оцінку діям лідерів Меджлісу і це повинен зробити кримськотатарський народ.

У свою чергу, прес-служба Меджлісу заявила, що зустріч лідерів кримських татар з Віктором Януковичем планувалася давно, проте напередодні зустрічі були зроблені дії, що йдуть урозріз із раніше ухваленими домовленостями.

"Так, замість засідання Ради представників кримськотатарського народу за участю президента України було запропоновано "зустріч із представниками кримськотатарського населення", - йдеться в заяві Меджлісу.

Автори заяви зауважили, що "на цю переформатовану зустріч, окрім керівників Меджлісу кримськотатарського народу і делегованих його президією учасників, виявилися запрошеними ... представники двох-трьох відомих своєю скандальністю громадсько-політичних утворень".

Президія Меджлісу закликала Януковича призначити іншу дату зустрічі з Радою представників кримськотатарського народу при президенті України.

Читайте також:

Янукович закликав загарбників кримської землі повернути її по-доброму

Кримські татари поставили Януковичу умову для зустрічі

Російські ЗМІ: Київ боїться, що татари відберуть Крим

Азаров не боїться ультиматумів кримських татар

ВідеоЛідери кримських татар проігнорували Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: