На Дніпропетровщині трирічний хлопчик вистрелив у сестру з револьвера

Дівчинка вижила. Нині вона в лікарні. У дитини забиття головного мозку, а куля досі в потилиці. Робити операцію зарано, кажуть лікарі.

У Нікополі Дніпропетровської області трирічний хлопчик вистрілив у свою сестру, якій немає ще й двох років. Револьвер малий знайшов під сидінням у машині дідуся.

Дівчинка вижила. Нині вона в лікарні. У дитини забиття головного мозку, а куля досі в потилиці.

Робити операцію зарано, кажуть лікарі. Нині дівчинка в обласній дитячій лікарні разом із бабусею. Жінка відмовилась від спілкування і заборонила лікарям розповсюджувати інформацію про стан дитини. Сама бабуся стрілянини онуків не бачила.

Вона пішла у крамницю, а діти залишилися в машині з дідусем.

Чоловік не помітив, як трирічний хлопчик знайшов його пневматичну зброю. Револьвер "Альфа-420" був захований під сидінням.

Цей пістолет дідусь придбав на ринку. На зберігання цієї зброї спеціальний дозвіл не потрібен, повідомила керівник обласного відділу кримінальної міліції у справах дітей Ірина Качинська.

Кримінальну справу поки що не порушували, адже особі, яка спричинила дитині тілесні ушкодження, лише три роки і відповідати за свої дії хлопчик не може.

Покарати можуть хіба що бабусю з дідусем за неналежний догляд за дітьми, але юридично вони не є ні батьками, ані опікунами. Мама й тато дітей нині перебувають за кордоном.

Читайте також:

На зйомках аматорського фільму школяр застрелив літнього чоловіка

На Хрещатику зі стріляниною пограбували ювелірний магазин

На Кіровоградщині один підприємець застрелив іншого

ВідеоДитячі пустощі мало не обернулися трагедією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: