На похорон баби Параски Тимошенко з Ющенком не приїхали

Квіти і вінки привезли представники від Нестора Шуфрича, Блоку Юлії Тимошенко і "Нашої України". З київських політиків, котрих підтримувала баба Параска, ніхто не приїхав.

28 листопада на кладовищі села Дорогичівка Тернопільської області поховали символ "помаранчевої революції" бабу Параску, яка померла напередодні на 71-му році життя. На її похорони не прийшли ні екс-президент Віктор Ющенко, ні Юлія Тимошенко - яких вона підтримувала на Майдані 2004 року.

"Так раптово померла, ми і не сподівалися. Ніхто подумати не міг, бо хворою не лежала. Знаю, що до лікарні їздила, бо її поперек болів. Тижня там не пробула і вернулася додому. А в п'ятницю під вечір їй погано стало. Вийшла надвір, впала і померла на очах у сусідки. Тіло баби Параски на скриття не забирали. У селі не прийнято старих людей везти в лікарню і розтинати", - розповіла односельчанка Віра Барицька.

За її словами, квіти і вінки привезли представники від Нестора Шуфрича, Блоку Юлії Тимошенко і "Нашої України".

"У суботу отець панахиду провів, а в неділю на першу дня похорон був. До півп'ятої з бабцею на цвинтарі прощалися. Людей було більше трьохсот осіб. Всі односельчани зійшлися, з сусідніх сіл поприїздили. З київських політиків, котрих підтримувала баба Параска, ніхто не приїхав. Був тільки депутат з обласної ради від партії "Наша Україна". Приїхав з двома чиновниками і на панахиду, і на похорон", - зазначила Барицька.

Нагадаємо, за активну участь у "помаранчевій революції" Парасковію Королюк нагородили почесним знаком "Гвардія революції" та орденом Княгині Ольги III ступеня. З березня 2007 року вона була членом НУ-НС.

Читайте також:

Померла "помаранчева героїня" баба Параска

Бабу Параску не пустили на святкування річниці Майдану

Баба Параска спробувала помирити Ющенка і Тимошенко

ВідеоПомерла баба Параска

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: