На річницю президентства українці питатимуть у Януковича, як їм вижити

Інші популярні теми, що турбують людей, – корупція, різке майнове розшарування, депутатська недоторканність, високі податки, ошукані вкладники банків, будівельні та інші афери.

Одним з найпопулярніших питань, які українці ставлять президентові Віктору Януковичу в рамках телепроекту "Розмова з країною" - "Як вижити при сьогоднішньому рівні зарплат і пенсій?"

Такі дані оприлюднив сайт УНІАН, як один з учасників проекту, що збирає запитання для Януковича. Як повідомив головний редактор сайту Олександр Харченко, вже надійшло понад 7 тис. запитань до президента від користувачів мережі Інтернет.

За словами Харченка, якщо розглянути географічний критерій, то з Києва отримано близько 11% запитань, з Донецької області – близько 9% і з Київської – також близько 9% запитань. Далі географія є більш-менш рівномірною і кількість запитань в цілому залежить від кількості населення кожної області і кількості користувачів Інтернетом у ній.

За тематикою запитань приблизно 6% з них займає політика, 9% – економіка, 1,5% – міжнародне життя і далі йдуть інші сфери. "Людей цікавить все, надзвичайно різні сфери", – сказав Харченко.

Він пояснив, що надалі усі запитання будуть передані до Адміністрації президента, і люди отримають відповіді не лише на ті запитання, які безпосередньо прозвучать в ефірі, а на абсолютно всі, що були поставлені.

Характеризуючи самі запитання, Харченко зазначив, що найактуальнішим було запитання "Як вижити?" з різними варіантами продовження "... на пенсію 800 гривень", "... на зарплату 1000 гривень" тощо. Він зауважив, що ключові слова тут не "як жити", а саме "як вижити". "На наш погляд, це показує, у якій точці перебуває наше суспільство", - сказав він.

Що стосується політичної площини, спроб аналізу змін настроїв людей за останній рік, то найпопулярнішим стало запитання "Де покращення життя вже сьогодні?". "Воно могло бути сформульовано по-різному: від агресивної форми до іронічної, але це запитання найпопулярніше", – сказав Харченко. Інші популярні теми – корупція, різке майнове розшарування, депутатська недоторканність, високі податки, ошукані вкладники банків, будівельні та інші афери. Окремо головний редактор визначив такі несподівані теми, як використання кетаміну у ветеринарії, доля Сандея Аделаджи.

Харченко підсумував, що загалом масив запитань чітко показує картину, яке суспільство сьогодні ми маємо. "Це суспільство людей безліч разів обманутих, зґвалтованих, цинічно "кинутих", але при цьому вони є наївними, романтичними і патерналістськи налаштованими", - сказав він.

Нагадаємо, 25 лютого Янукович візьме участь у телепроекті "Розмова з країною", під час якого впродовж 3 годин відповідатиме на запитання громадян, які надійдуть телефоном, через мережу Інтернет та під час прямих включень з регіонів.

Читайте також:

Опозиція передрекла Януковичу долю Мубарака

Янукович замовив літак для свого онука

Українці поставили Януковичу ту ж оцінку за перший рік, що й Ющенку

Литвин попросив місцеву владу не критикувати Януковича

ВідеоЯнукович візьме участь у телепроекті "Розмова з країною"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: