На Рівненщині оголошено жалобу за загиблими у будинку для літніх людей

11-12 липня оголошені днями трауру в Рівненській області, у зв'язку з трагічною загибеллю 16 осіб у будівлі для літніх людей у селі Біле.

11-12 липня оголошені днями трауру в Рівненській області, у зв'язку з трагічною загибеллю 16 осіб похилого віку через пожежу у центрі для літніх людей у селі Біле (Рівненська область).

Таке рішення підписав губернатор Рівненщини Василь Берташ.

У ці дні на території області буде приспущено державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій.

Пожежа виникла у ніч на 10 липня, коли усі мешканці центру спали. У цей час у палатах було 25 людей та 1 чергова медсестра. яка сама не могла врятувати усіх пацієнтів. Більшість із них - лежачі і вийти самотужки шансів не мали.

"Працівниця одна бігала, що вона могла зробити? Ми втрьох піднімали одного чоловіка не могли підняти - дим і вага. Він же не рухався", - розповів житель села Біле, який брав участь у порятунку людей.

Люди з навколишніх хат прибігли на допомогу, коли почули, як від високої температури почав лопатися шифер. Усього місцевим селянам вдалося врятувати дев'ятьох мешканців центру.

Пожежної частини у селі, де розташований центр, немає і рятувальники їхали з райцентру. Прибули за 20 хвилин, утім, людям вже зарадити не могли.

Нагадаємо, для розслідування причин трагедії і допомоги постраждалим створено урядову комісію, яку очолив віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

За його словами, причиною пожежі міг стати людський фактор. Один із мешканців центру незадовго до трагедії палив – недопалок міг викликати пожежу.

Як повідомили в уряді України, порушено кримінальну справу, в ході розслідування якої і буде названа остаточна причина трагедії.

Кількість жертв пожежі в інтернаті для літніх людей на Рівненщині стала найбільшою за всю історію незалежної України.

Читайте також:

Пожежа в інтернаті на Рівненщині стала рекордною за кількістю жертв для України

Міліція порушила справу за фактом пожежі в будинку для старих на Рівненщині

На Рівненщині згорів притулок для старих, 16 загиблих

Уряд почав розслідування трагедії на Рівненщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: