На Рівненщині оголошено жалобу за загиблими у будинку для літніх людей

11-12 липня оголошені днями трауру в Рівненській області, у зв'язку з трагічною загибеллю 16 осіб у будівлі для літніх людей у селі Біле.

11-12 липня оголошені днями трауру в Рівненській області, у зв'язку з трагічною загибеллю 16 осіб похилого віку через пожежу у центрі для літніх людей у селі Біле (Рівненська область).

Таке рішення підписав губернатор Рівненщини Василь Берташ.

У ці дні на території області буде приспущено державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій.

Пожежа виникла у ніч на 10 липня, коли усі мешканці центру спали. У цей час у палатах було 25 людей та 1 чергова медсестра. яка сама не могла врятувати усіх пацієнтів. Більшість із них - лежачі і вийти самотужки шансів не мали.

"Працівниця одна бігала, що вона могла зробити? Ми втрьох піднімали одного чоловіка не могли підняти - дим і вага. Він же не рухався", - розповів житель села Біле, який брав участь у порятунку людей.

Люди з навколишніх хат прибігли на допомогу, коли почули, як від високої температури почав лопатися шифер. Усього місцевим селянам вдалося врятувати дев'ятьох мешканців центру.

Пожежної частини у селі, де розташований центр, немає і рятувальники їхали з райцентру. Прибули за 20 хвилин, утім, людям вже зарадити не могли.

Нагадаємо, для розслідування причин трагедії і допомоги постраждалим створено урядову комісію, яку очолив віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

За його словами, причиною пожежі міг стати людський фактор. Один із мешканців центру незадовго до трагедії палив – недопалок міг викликати пожежу.

Як повідомили в уряді України, порушено кримінальну справу, в ході розслідування якої і буде названа остаточна причина трагедії.

Кількість жертв пожежі в інтернаті для літніх людей на Рівненщині стала найбільшою за всю історію незалежної України.

Читайте також:

Пожежа в інтернаті на Рівненщині стала рекордною за кількістю жертв для України

Міліція порушила справу за фактом пожежі в будинку для старих на Рівненщині

На Рівненщині згорів притулок для старих, 16 загиблих

Уряд почав розслідування трагедії на Рівненщині

ВідеоЖахлива пожежа в інтернаті для старих на Рівненщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: