Новодворська повісила у себе вдома портрет Бандери

Російська опозиціонерка завдалась питанням: якщо в неї, росіянки, над письмовим столом висить портрет Бандери, то чиї ж портрети мають висіти в квартирах українців у Києві?

У російської правозахисниці, громадського діяча Валерії Новодворської у московській квартирі висить портрет Степана Бандери. Про це вона повідомила у своїй статті для ZN.UA.

Новодворська, зокрема, порівняла російську та українську історію і сучасне ставлення до неї.

"У російській історії не було чергування зрадника батьки Хмеля з патріотом гетьманом Мазепою, не було такого помаранчевого Майдану, який сьогодні весь уміщується в камері Юлії Тимошенко, і ніколи не став би президентом Віктор Ющенко. Якби Єльцин, єдине щастя, котре випало нам на долю за весь радянський і пострадянський період, вирішив відроджувати російську історичну пам’ять, як Ющенко — українську, він зніс би Мавзолей, поскидав із Кремля червоні зірки й розвалив би на цеглинки ленінські пам’ятники", - заявила Новодворська.

"Якщо портрет Бандери висить у мене, росіянки, над письмовим столом у московській квартирі, то чиї ж портрети мають висіти в квартирах українців у Києві?", - зазначила вона.

Втім, за її словами, "Росія обвішана портретами Путіна і Медведєва, а аж ніяк не Толстого і Солженіцина".

Читайте також:

У Росії вважають, що Янукович віддасть Путіну Крим

У Росії впевнені: вільна Україна – покійник, залишається розклювати її

Новодворська готова віддати за Ющенка життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: