Пам'ятник Пушкіну в Одесі обмалювали свастиками

В Одесі спаплюжили пам'ятник видатному російському поетові Олександру Пушкіну. Міськрада готує звернення до міліції.

Спаплюжено пам'ятник Пушкіну
Репортер Одессы
Спаплюжено пам'ятник Пушкіну в Одесі
Невідомі спаплюжили пам'ятник Олександру Пушкіну, розташований на вулиці Пушкінській в Одесі. З обох сторін монумент розмалювали білою фарбою, зобразивши спереду і ззаду свастику.

Начальник управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міськради Володимир Мещеряков повідомив, що тепер він буде готувати подання в райадміністрацію, щоб оформити звернення до міліції.

Чиновник зазначив, що у зв'язку з встановленням у місті нових відеокамер, особистості вандалів можуть бути зафіксовані на записі.

"Збитки несмертельні. Основні труднощі будуть з визначенням типу фарби. Але найголовніше, що нічого не відірвали", - підкреслив він.

Найчастіше жертвами вандалів в Україні стають пам'ятники відомим радянським діячам, зокрема таким як Володимир Ленін та Йосип Сталін.

Так, наприкінці грудня пам'ятнику Сталіну в Запоріжжі відрізали голову, а потім монумент і зовсім підірвали. За підозрою у вандалізмі були затримані 9 членів націоналістичних організацій, які досі перебувають у Запорізькому СІЗО.

Читайте також:

Соціал-націоналісти почали зносити пам'ятник Леніну в Борисполі

Націоналісти: пам'ятник Сталіну в Запоріжжі підірвала ФСБ Росії

У Пушкіна знайшли єврейське коріння

На Одещині зруйнували пам'ятник жертвам Голодомору

ВідеоПам'ятник Пушкіну в Одесі обмалювали свастиками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: