Підприємці про зустріч з Януковичем: "помийте руки і викиньте з вух все, що чули"

Янукович пообіцяв підприємцям зустрітися з ними 2 грудня. Однак відмовився говорити про переформатування Верховної ради.

Після завершення візиту президента Віктора Януковича і прем'єра Миколи Азарова на Майдан Незалежності до підприємців один із координаторів акції заявив у гучномовець: "А тепер помийте руки і викиньте з вух все, що ви чули".

Про це повідомив прес-секретар Харківської облорганізації профспілки підприємців Сергій Фісун повідомив. За його словами, "люди дуже сумніваються, що переговори пройдуть з тими людьми, які дійсно представляють їх інтереси".

Фісун наголосив, що Янукович в різкій формі відмовився говорити про політику і заявив, що у всьому "винна бюрократія".

"Обіцянки Януковича про те, що він можливо заветує цей закон мають половинчастий характер, тільки переформатування влади, яка прийняла цей антинародний кодекс є дієвим заходом", - вважають активісти.

У свою чергу головний координатор акції протесту проти Податкового кодексу Олександр Данилюк заявив, що влада боїться соціального вибуху і не хоче виглядати не в кращому світлі перед партнерами країн Західної Європи.

За його словами, це підтверджує відвідування президентом Віктором Януковичем і прем'єр Миколою Азаровим наметового містечка на Майдані Незалежності.

"Якщо Янукович і Азаров таки відвідали наметове містечко, це свідчить про те, що вони бояться наслідків даної акції, що соціальна напруженість може призвести до соціального вибуху", - зазначив активіст.

"Крім того, Віктору Федоровичу в зв'язку з соціальною нестабільністю в очах Західної Європи не вигідно виглядати не дуже добре", - додав він.

Негативним моментом він назвав відмову Януковича обговорювати питання переформатування Верховної ради, оскільки більшість протестуючих підтримують ініціативу референдуму про достроковий розпуск парламенту.

"Це половинчаста позиція з боку Януковича", - сказав головний координатор акції протесту.

Він також повідомив, що глава держави в четвер, 2 грудня, планує зустрітися з учасниками акції, але формат цієї зустрічі поки що не відомий.

Нагадаємо, після вшанування пам’яті жертв Голодомору президент і прем’єр вирушили на Майдан. Там Янукович допустив ветування Податкового кодексу у разі відсутності компромісу між мітингувальниками і урядом.

Читайте також:

Янукович готовий ветувати Податковий кодекс

Янукович і Азаров прийшли на Майдан радитися з підприємцями

Підприємці вимагають дострокових виборів у березні 2011 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: