Посол Великобританії рекомендує Україні запатентувати горілку як бренд

Посол Великої Британії в Україні Лі Тернер пропонує запатентувати бренд "Горілка", щоб уся Європа змогла дізнатися про відмінну українську горілку.

Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Лі Тернер пропонує державі запатентувати на міжнародному рівні бренд особливої української горілки – "Горілка".

Відповідаючи на запитання, який український продукт він рекомендував би запатентувати, посол зазначив, що це потрібно вирішити самій Україні.

"Але одна пропозиція. Я не великий шанувальник горілки, але мені говорили, що українська горілка набагато краща за російську й шведську горілку. Про це мені говорили висококваліфіковані експерти з Росії та Швеції", - заявив британський дипломат.

Таким чином, на думку Тернера, "напій під назвою "Горілка", який буде широко відомий як особлива горілка з України, був би саме тим брендом, який вам треба було б захищати, щоб уся Європа змогла дізнатися про відмінну українську горілку".

Як відомо, Асоціація "Укргорілка" оголосила, що на сьогодні 32 підприємства лікеро-горілчаної галузі припинили роботу або працюють на 20% потужності.

Крім того, асоціація повідомила про зростання тіньового ринку горілки з 18% до 40%. У прес-релізі виробники алкогольної продукції виступили категорично проти чергового підвищення акцизів на спирт, горілку і лікеро-горілчані вироби. На їхню думку, в цьому випадку зупинити виробництво можуть 80% підприємств, які мають ліцензії на виробництво міцного алкоголю в Україні.

Читайте також:

Українцям дозволять варити самогон для себе

В Україні зупинилися 32 лікеро-горілчаних заводи

В Україні вироблятимуть горілку "Партія регіонів"

Один з найбільших виробників горілки в Україні "Союз-Віктан" збанкрутував

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: