Росія готова судитися з Україною через газовий конфлікт

У МЗС РФ заявили, що Росія готова до суду з Україною у газовому питанні.

Москва готова відстоювати свою позицію з газового питання з Україною у будь-якому судовому органі.

Це підтвердив офіційний представник МЗС РФ Олександр Лукашевич.

"Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв докладно, буквально "на пальцях" пояснив ситуацію. Можу підтвердити, що вибір на користь судового рішення, якщо такий буде обраний українською стороною, це не наш вибір", - заявив він.

"Як вже говорила прес-секретар президента Наталія Тімакова, ми готові будемо відстоювати свою позицію в будь-якому судовому органі", - підкреслив дипломат.

Нагадаємо, 14 вересня високопоставлене джерело в МЗС Росії заявило, що Москва воліла б уникнути судових тяжб через газовий конфлікт, і хотіла б це вирішити на двосторонньому рівні.

Раніше українська сторона заявляла про готовність звернутися до Стокгольмського арбітражного суду з метою добитися перегляду газових угод з РФ, якщо про це не вдасться домовитися безпосередньо з Москвою.

Як повідомлялося раніше, президент Віктор Янукович заявив про фактичну готовність матеріалів для подачі в суд щодо газових контрактів з Росією.

З його слів, зараз Україна переплачує 200 доларів за кожну тисячу куб. м. газу, а це, як зазначає президент, 5-6 млрд доларів на рік.

Справедливою ціною на газ для України Янукович вважає ціну на газ для Німеччини мінус 70 доларів транзитного тарифу від кордону Росії до Німеччини й ще мінус 100 доларів на тис. куб. м згідно з "харківськими угодами".

Читайте також:

Філарет підтримав Януковича у газовій війні з Росією

Росія хоче забрати свій флот з Севастополя через газовий скандал

Чорноморський флот РФ повністю розрахувався з боргами перед Україною

Тимошенко оголосила себе непричетною до підписування газових угод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: