Смерть студента в райвідділку міліції вилилася у Всеукраїнську акцію протесту

Організітори попереджають, що акції - попереджувальні, але надалі погрожують перейти до агресивніших форм протесту.

Смерть студента в районному відділенні міліції Києва стала приводом для проведення Всеукраїнської акції протесту проти міліційного свавілля.

Нагадаємо, в 19 травня в районному відділенні міліції Шевченківського району міста Києва загинув 20-річний студент. У київській міліції заявили, що хлопець помер через те, що кілька разів впав, знаходячись в стані алкогольного сп'яніння.

Засумнівавшись у версії правоохоронців, представники ряду громадських організацій призвали 1 червня провести акцію "проти беззаконня і беззаконня вітчизняних міліціонерів".

У Києві вона піде біля Шевченківського райвідділу міліції, а в Донецьку, Рівному, Івано-Франківську, Кіровограді, Ужгороді, Хмельницькому, Житомирі, Львові, Євпаторії, Харкові Тернополі і ряду інших міст - біля будівель обласних управлінь МВС.

Активісти вимагають покарати винуватців загибелі студента і "покарати нелюдей в погонах. і покласти край кривавому беззаконню". В ході акції студенти і матері пройдуть траурним маршем до райвідділу і управлінь міліції, принесуть і покладуть вінки і квіти в пам'ять загиблого молодого хлопця.

"Ці акції - попереджувальні. Якщо вимоги студентства не будуть задоволені, доведеться через тиждень перейти до масовіших і агресивніших форм протесту по усій Україні", - обіцяють організатори.

Учасники акції категорично відмовилися від використання якої-небудь символіки. "Загинув хлопець - піаритися на цьому гріх", - повідомляють в оргкомітеті. Організації, для яких пріоритетом була символіка, від участі в заході відмовилися.

Читайте також:

Керівництво відділку міліції, в якому помер студент, відсторонили

Янукович контролюватиме розслідування загибелі студента у міліції

Прокуратура порушила справу через загибель студента у райдвідділку міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: