Стець про зустріч з Луценком у СІЗО: те, що я бачив, мене зовсім не радує

Нардепу від НУ-НС Юрію Стецю вдалося зустрітися з Юрієм Луценком у СІЗО. Стан екс-міністра МВС не порадував парламентаря.

Нардеп від НУ-НС Юрій Стець відвідав екс-міністра МВС Юрія Луценка в слідчому ізоляторі, одержавши відповідний дозвіл Печерського районного суду Києва.

"Є процедура, і якщо людина хоче туди потрапити, маючи посвідчення народного депутата, вона може це зробити. Процедуру всі знають, вона нескладна. Потрібно звернутися до судді ВОВКА, він дає дозвіл на побачення з Луценком. З цим дозволом приходиш у СІЗО і тебе пропускають. Це єдиний можливий і нескладний механізм", - сказав Стець.

Народний депутат також повідомив, що його зустріч з Луценком тривала дві години.

"Ми говорили про опозицію, про те, що опозиція повинна зробити те саме, що й в 1998-1999 роках - об'єднатися і бути одним рухом. Це єдиний спосіб щось змінити в країні і прибрати цю владу. Ми також обговорювали дії Комітету опору диктатурі", - пояснив він.

На думку Стеця, проблема з вибором медичної установи для лікування Луценка, створена представниками влади, є надуманою і свідчить про їх страх нести відповідальність за наслідки утримування екс-міністра під вартою.

"Три тижні тому суд ухвалив рішення про те, що, виходячи з того страшного діагнозу, який поставили Луценку, йому повинні надати медичну допомогу, відправити на лікування. Пройшло вже три тижні, і за ці три тижні нічого не відбулося. До нього присилають різних лікарів, нібито для дообстеження, хоча мені абсолютно зрозуміло, що вони хочуть своїми дообстеженнями "домальовувати" йому відсутність цього діагнозу", - припустив Стець.

Водночас народний депутат утримався від оцінки зовнішнього стану Луценка.

"Неетично мені говорити про те, як він виглядає - я не є членом його родини. Але те, що я бачив, мене зовсім не радує. Люди, які тримають його у в'язниці, не розуміють, який вони беруть на себе гріх", - додав Стець.

Нагадаємо, Юрій Луценко перебуває у СІЗО з грудня 2010 року. Його звинувачують у зловживанні владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, а також призначення високої пенсії та підвищення по службі особистого водія.

Читайте також:

ЗМІ: Тимошенко засудять і амністують, Луценка - звільнять

Охоронці Луценка заперечують, що стан його здоров'я критичний

Здоров'я Луценка різко погіршилося

Партія Ющенка боїться, що Луценко помре до кінця суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: