Тягнибок влаштує національну революцію в Україні

Завдання нинішнього політикуму організувати націю і здійснити мрію Бандери – побудувати Самостійну Соборну Українську Державу на засадах національної та соціальної справедливості, провівши національну революцію.

Лише національна революція зможе побудувати в Україні суспільний лад на засадах національної та соціальної справедливості. Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час урочистостей з нагоди 102-ї річниці з дня народження Степана Бандери.

"Встановлення промосковського окупаційного режиму, політичні репресії, тотальна українофобія, що панують в Україні лише підтверджують думку, що без здійснення національної революції в Україні не вдасться побудувати суспільний лад на засадах національної та соціальної справедливості", - наголосив Тягнибок.

Тягнибок, в свою чергу, процитував Степана Бандеру: "Провідна лінія націоналістичного шляху – повноцінна українська національна революція, а не протирежимний спротив-резистанц".

"Українофобський промосковський режим Януковича за рік повернув Україну в колоніальне минуле, де панують поліцейська держава, соціальний гніт та національна несправедливість. Сьогодні політичні репресії стали повсюдним явищем, арештовують не лише за економічні злочини екс-урядовців, але й за чітку національну політичну позицію. Протягом минулого року сотні свободівців пройшли через допити репресивних структур", - підкреслив Тягнибок.

За його словами, завдання нинішнього політикуму організувати націю і здійснити мрію Бандери – побудувати Самостійну Соборну Українську Державу на засадах національної та соціальної справедливості.

"Третя українська революція, а не протирежимний опір, боротьба за ідею нації, а не за ілюзорні ліберальні кліше – завдання, яке мусить виконати наше покоління", - наголосив Тягнибок.

Нагадаємо, у субботу, 1 січня, націоналісти відзначили 102-у річницю від дня народження Бандери. Святкування пройшло у 9 містах України, а саме у Львові, Києві, Луганську, Івано-Франківську, Запоріжжі, Тернополі, Житомирі, Рівному та Кіровограді. 

Як відомо, Степан Бандера народився 1 січня 1909 в селі Старий Угринів, в 1941-1959 роках очолював Організацію українських націоналістів. 15 жовтня 1959 року в Мюнхені Бандера був убитий. У 2010 році посмертно став Героєм України.

Читайте також:

Фаріон привітала львів'ян з днем народження Бандери

Тягнибок: влада сама штовхає українців до революції

Російський телеканал обізвав Ющенка "прищавим", а Тимошенко "бабою-короваєм"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: