У Маріуполі до людей з підозрою на холеру прийшли автоматники

До сім'ї, яка мала контакт з хворою на холеру, приїхали медики з озброєними міліціонерами і намагались насильно провести госпіталізацію.

Працівники однієї з маріупольських лікарень намагалися насильно, у супроводі озброєних міліціонерів, госпіталізувати сім'ю з трьох людей, яка мала нетривалий контакт хворою на холеру.

Як розповіла постраждала від медичного свавілля жінка, після того, як у її свекрухи 16 серпня підтвердився діагноз "холера", до них прийшли працівники санепідслужби, провели обстеження, опитали, виконали санобробку житла, після чого повідомили, що оскільки сім'я з хворою проживала окремо, і частих контактів в останні дні не було, необхідності в госпіталізації немає. Сім'я буде перебувати під медичним наглядом, крім того, їй необхідно буде прийняти курс антибіотиків для профілактики. Необхідні препарати повинні були принести співробітники найближчої лікарні.

Однак замість препаратів в квартиру, де проживає сім'я, приїхали співробітники міліції, один з яких був озброєний автоматом, а також лікар. Ця бригада оточила жінку у дворі, на очах у сусідів, і наказала сісти в машину.

"Вони поводилися грубо, хамили, закривали мені рота, і я не розумію, чому вони вирішили, що зі мною так можна розмовляти", - каже обурена жінка.

Як пояснив ситуацію головний санітарний лікар Маріуполя Георгій Гусаков, - сталося непорозуміння.

«Наші співробітники направили до лікарні телефонограму, в якій повідомили, що сім'ю необхідно взяти під медичний контроль за місцем проживання та провести антибіотикопрофілактику. Проте телефонограма була неправильно витлумачена, і працівники лікарні вирішили провести госпіталізацію. Мабуть, сталася накладка - напередодні в цю ж лікарню ми направляли телефонограму про госпіталізацію членів сім'ї іншої людини, що заразився холерою", - пояснив Георгій Гусаков.

Головний санітарний лікар міста приніс вибачення маріупольцям за неправомірні дії медичних працівників. Проте ще раз наголосив, що у випадку, якщо ваш родич захворів на холеру, проведення обстеження і профілактичного лікування - обов'язкове.

Нагадаємо, з 29 травня і досі діють постанови головного держсанлікаря Донецької області та Маріуполя про заборону купання та ловлі риби на узбережжі Азовського моря в Маріуполі.

Причиною для заборони стало поширення холери. З кінця травня в Маріуполі зареєстровано 29 хворих на холеру і 22 носія вірулентного холерного вібріона.

Через спалах хвороби санітарна влада Росії закликала росіян утриматися від поїздок до Донецької області України – серед хворих виявилася одна туристка з РФ.

Читайте також:

Російським туристам порадили не їздити на Донеччину

На Донеччині зафіксовано 2 нові випадки захворювання на холеру

У Маріуполі вимиють і поголять усіх бомжів, щоб вони не розносили холеру

Санепідемслужба не знайшла джерела холери в Маріуполі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: