Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Януковича ніяк не відберуть дачу

Історія з виділенням держдачі лідеру Партії регіонів Віктору Януковичу одержала новий поворот і може затягнутися на невизначений час.

Правоохоронні органи розшукують Геннадія Герасименко, який, будучи директором ТОВ "Медінвесттрейд", був причетний до схеми по виведенню з держвласності резиденції "Межигір'я" з 138-у гектарами землі. Згодом цей об'єкт потрапив у розпорядження Януковича.

"Директори фірми, з якою був укладений договір, знайти не можуть, він переховується", - повідомив глава держкомітету по земельних ресурсах Володимир Воєводін.

Скандальний об'єкт знаходиться в селі Нові Петрівці під Києвом. Раніше він знаходився на балансі національної акціонерної компанії "Надра України". Проте зараз забрати назад 138 гектарів дорогих земель і резиденцію буде дуже складно, і доля "Межигр'я" з кожним днем стає все більш туманною і заплутаною.

Зокрема, в Мінприроди запевняють, що землі "Межигір'я" вже повернені на баланс "Надр України". В той же час глава правління цієї компанії Олександр Пономаренко спростував цю інформацію. "Резиденція знаходиться на балансі ТОВ "Медінвесттрейд", я так думаю. А може бути, вони вже її три рази продали", - не виключив чиновник.

Раніше ЗМІ повідомляли, що влітку 2007 року, в розпал політичної кризи в Україні і з нагоди дня народження Януковича, президент Віктор Ющенко нібито подарував йому резиденцію "Межигір'я", видавши для цього секретний указ.

Після цього послідувала комбінація з передачею майнового комплексу - з підпорядкування Кабміну в управління Міністерства природи, а потім у ведення держкомпанії "Надра України". У результаті за договором обміну "Межигір'я" опинилося в руках невідомої приватної фірми "Медінвесттрейд", якою керував вихідець з Донецька Геннадій Герасименко. Саме його зараз розшукують правоохоронні органи, оскільки він підписував документи, по яких дві нежилі будівлі в центрі Києва були обмінені на "Межигір'я", писала газета "Дело".

У січні 2008 року Кабмін Юлії Тимошенко скасував розпорядження попереднього уряду про передачу "Межигір'я" Мінприроди. Уряд також доручив Мінприроди і Держкомзему повернути резиденцію в держвласність.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції