Україна та Росія поділять кримські маяки

Українська і російська сторони регулярно проводять засідання робочих груп з питань використання навігаційно-гідрографічних об'єктів, які орендує Чорноморський флот РФ.

Україна та Росія мають намір приступити до підготовки угоди про використання навігаційно-гідрографічних об'єктів, зокрема маяків, у Криму. Про це повідомив посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ РФ Олександр Бавикін 26 серпня у Києві.

За його словами, українська і російська сторони регулярно проводять засідання відповідних робочих груп з питань використання навігаційно-гідрографічних об'єктів, які орендує Чорноморський флот РФ.

"Ми зараз разом з українськими колегами знаходимося на тій стадії, коли вже є намітки на підготовку відповідної угоди, в якій буде передбачено порядок спільного використання низки цих об'єктів, які знаходяться в оренді російського флоту в Криму", - повідомив Бавикін.
 
У свою чергу заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін зазначив, що в цілому сторони розглядають низку проектів угод по ЧФ РФ, які в майбутньому можуть бути підписані.

"У нас в опрацюванні зараз знаходиться чимало угод, кількість проектів, які розглядаються, досягає тринадцяти - це не мало", - підкреслив він.

Карасін також повідомив, що наприкінці нинішнього року сторони проведуть засідання спільної підкомісії з питань базування ЧФ РФ у Криму.

Читайте також:

Україна відшкодує Севастополю 214 млн грн збитків за базування ЧФ РФ

У Чорноморського флоту РФ залишились претензії до України

Росія і Україна не домовились, як поділити маяки на Чорному морі

Росія відмовилась повертати Україні орендовані маяки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: