Українські дівчата роздягнуться для Азарова хіба за гроші

Студенти факультету журналістики університету Шевченка скептично поставились до ідеї роздягнутись для прем’єра Азарова. Однак, вони не проти роздягтися для Тігіпка.

Українські студентки-журналістки роздяглися б для прем'єр-міністра Миколи Азарова хіба що за гроші.

Про це в заявили студентки Інституту журналістики Київського національного університету імені Т. Шевченка.

Серед українських дівчат виявилося небагато охочих піти на експеримент з еротичним календарем для прем’єра.

"Для Азарова я б не роздяглася. Ну хіба що за гроші. Безкоштовно - ні! В українській політиці взагалі дуже мало привабливих чоловіків", - сказала студентка Карина.

Однак, на її думку, в Інституті журналістики знайшлися б охочі зробити українському прем'єру такий подарунок.

"До сексуальності і сексу в цілому ставлюся дуже позитивно, але для Азарова б однозначно не роздяглася. Єдиний, заради кого дівчина пішла б на таке, це віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко", - повідомила другокурсниця Катя

"В українській політиці Тігіпко - суцільний секс! Азаров - чоловік розумний, звичайно, але не мій типаж", - вважає студентка.

Студентка журфаку Катерина з задоволенням роздяглася б для Володимира Жириновського. "Обожнюю поганих хлопців! Комусь подобаються гарні правильні хлопці, а я люблю покидьків", - заявила вона.

"Щоб піти на таке, треба для початку бути готовою взагалі роздягнутися на публіці. Тому особисто я б на таке не пішла. Але це мої особисті переконання", - сказала студентка Інституту журналістики Оксана.

Ще одна студента Настя вважає, що в українській політиці немає мужніх образів, а лише комічно-трагічні.

У топ-5 політиків, для яких дівчина, можливо, роздяглася б, увійшли Сергій Тігіпко, Віктор Янукович (який, за її словами, "дуже навіть непоганий в свої роки"), президент США Барак Обама і прем'єр РФ Володимир Путін.

"Можна зробити таку фотосесію для Януковича або Ющенка. Грайливо сфотографувати дівчину, підписавши, наприклад "Усе буде Донбас!" або обіграти ідею з фірмовою фразою Ющенка "любі друзі", - запропонувала студентка Карина.

Нагадаємо, до дня народження прем’єра РФ Володимира Путіна студентки-журналістки МДУ підготували подарунок - еротичний календар із сексуально-провокаційними запитання.

Крім того, інші студентки факультету журналістики запропонували альтернативний календар, в якому поставили прем’єру РФ гострополітичні запитання.

Читайте також:

Путін оцінив календарі з дівчатами: еротичні фото йому сподобалися більше, аніж політичні

Студентки журфаку підготували Путіну календар з провокаційними питаннями

Декан МДУ висварила студенток за еротичний календар для Путіна

Студентки Московського університету оголилися для Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: