Український льотчик-випробувач розповів про катастрофу під Смоленськом

На думку експерта Віталія Горовенка, поляки могли здійснили посадку за неточною навігаційною системою.

Український льотчик-випробувач Віталій Горовенко вважає, що причиною авіакатастрофи під Смоленськом, скоріш за все, не були технічні неполадки Ту-154.

Коментуючи подію з погляду експерта, Горовенко зазначив, що "не бачить тут якісь проблем технічних". "Все може бути, дасть повну картину результат розслідування. Але поки що я не бачу проблем", - зазначив він.

"Якщо говорити про подію, що сталася, то йдеться про посадку. Система заходу (в смоленському аеропорту "Північний") не така, як звикли поляки у своїй експлуатації європейській", - розповів фахівець. Він висловив припущення, що вони здійснили посадку за неточною навігаційною системою.

"Те що трапилося – 200 метрів дотику лівіше вісі – зайвий раз свідчить, що це був захід за неточною системою", - сказав Горовенко.

При цьому він пояснив, що зазвичай екіпаж отримує документи про складний ландшафт при посадці ще напередодні польоту, отже, у пілотів був шанс ознайомитися з місцевістю за картами.

Нагадаємо, в авіакатастрофі, що сталася вранці 10 квітня, загинули 96 людей, серед них - президент Польщі Лех Качинський з дружиною та військова і політична еліта країни. Делегація летіла до Катині для участі у жалобних заходах.

Літак розбився при заході на посадку, зачепивши верхівки деревах в умовах поганої видимості. Чому пілоти, яких попередили про погодні умови і запропонували скористався запасними аеродромами в Мінську і Вітебську, не зробили цього - досі залишається загадкою.

Подробиці авіакатастрофи під Смоленськом дізнайтеся з відеосюжету ТСН.

Читайте також:

Таємниця катастрофи під Смоленськом: розшифровані "чорні скриньки"

В Україні помолилися за загиблих під Смоленськом

Лех Валенса: пілот літака, в якому розбився Качинський, міг діяти "за вказівкою"

Тіло загиблого в авіакатастрофі президента Польщі перевезли до Варшави

ВідеоКатастрофа під Смоленськом: експерт

ВідеоСмертельний рейс до Катині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: