В Україні масово горять степи, вогонь перекидається на житлові будинки

Сильні пожежі вирують на Луганщині, Дніпропетровщині, Запоріжжі, Київщині та Черкащині. За один день вигоряє близько 6 тисяч гектарів степів.

Масові пожежі вирують у степах України. Вони вже стали причиною займання житлових будинків у прилеглих населених пунктах.

Як повідомив керівник Держкомлісгоспу Микола Шершун, найбільше від пожеж страждає Луганська область, яка лідирує за кількістю займань та їхньої площі. Потім йдуть Дніпропетровська, Запорізька, Київська і Черкаська області.

"Сьогодні в Луганській і Запорізькій областях горять степи фронтом по 6-10 км. Таким чином, за один день вигоряє близько 6 тисяч га степів", - зазначив Шершун.

Він повідомив, що напередодні, 12 серпня, у Луганській області пожежа зі степу перекинулася на селище Шахта-5, де згорів один житловий будинок і шість сараїв, і на селище Урало-Кавказ, де згоріли чотири будинки.

Шершун підкреслив, що з побоюванням очікує посилення пожеж в Україні, але Держкомлісгосп разом із МВС і МНС, за його словами, роблять усе можливе для запобігання найгіршим наслідкам.

"У посиленому режимі працює лісова охорона, щоб запобігти лісовим пожежам. Там на сьогодні задіяні 22 тисяч осіб. І ще 1,5 тисячі тимчасових спостерігачів, які працюють на наглядових баштах. Проте людський чинник є істотною перешкодою і причиною багатьох пожеж в Україні", - додав він.

Окрім цього, Держкомлісгосп задіяв для гасіння пожеж шість вертольотів Мі-2 і 6 літаків Ан-2.

Загалом в Україні з 1 липня по 9 серпня було зареєстровано 779 лісових пожеж на площі 3,324 тисячі гектарів. В період високої пожежної небезпеки з 1 по 8 серпня поточного року в країні виникли 328 лісових пожеж загальною площею 1,571 тисячі гектарів.

Читайте також:

На Луганщині згоріли чотири будинки через польову пожежу

Мєдвєдєв запропонував Януковичу допомогу в гасінні пожеж

Чадний газ від російських пожеж накрив усю північну півкулю

В повітря над Києвом потрапив діоксин

ВідеоНа Луганщині згоріли чотири будинки через польову пожежу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: