В Україні звільнять понад 50% чиновників

Для звільнених у ході адмінреформи держслужбовців, уряд обіцяє створити умови, щоб вони змогли знайти своє місце в приватному або державному секторі.

Ініційована президентом Віктором Януковичем адміністративна реформа займе не один рік, і в її ході буде скорочено понад 50% державних службовців. Про це 10 грудня повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович.

"Це буде процес, який візьме не один рік, але, зрозуміло, що ми ставимо собі за мету вийти на такий показник, який буде необхідний в ефективному керуванні, і загальна чисельність буде скорочена на понад 50%", - заявив глава Мін'юсту.

Лавринович також заявив, що Мін'юст у контексті задач адміністративного реформування підготував комплексний пакет документів, який наступного тижня буде внесений у парламент.

За словами міністра, у цей пакет увійдуть законопроекти про державну службу, про центральні органи виконавчої влади, зміни до закону про Кабінет міністрів.

Лавринович заявив, що для звільнених у ході адмінреформи держслужбовців, будуть створені умови, щоб вони змогли знайти своє місце в приватному або державному секторі.

У той же час, за словами міністра, для тих, хто залишиться на держслужбі, будуть створені умови для підвищення рівня кваліфікації, а також буде передбачена "істотна мотивація для державних службовців на майбутнє".

Нагадаємо також, у рамках адміністративної реформи президента кількість міністерств  скорочено з 20 до 16.  Окрім цього, створено 28 служб, 12 агентств і 7 інспекцій. Також планується змінити систему управління міністерствами - у міністра залишиться 2 заступники з політичним статусом.

Читайте також:

Україна отримала новий уряд: повний список призначень

Бродського позбавили роботи

Президент віддав Інститут національної пам'яті Азарову

ВідеоВ Україні звільнять понад 50% чиновників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: