Вода в морі біля Маріуполя у 14 разів брудніша за норму

Показники бактеріального забруднення води в Азовському морі біля Маріуполя перевищують санітарні нормативи у кілька разів.

Якість морської води на пляжах міста Маріуполя як і раніше не відповідає санітарним вимогам за мікробіологічними показниками.

За даними лабораторних досліджень Маріупольської міської СЕС від 12 серпня, вода в деяких місцях у 14 разів брудніша за норму.

"Показники бактеріального забруднення води перевищують санітарні нормативи у 14 разів на міському пляжі Орджонікідзевського району, в п'ять разів - на міському пляжі Приморського району і пляжі селищв Піщане", - повідомив ilich.in.ua головний державний санітарний лікар Маріуполя Георгій Гусаков.

Нагадаємо, з 29 травня і досі діють постанови головного держсанлікаря Донецької області та Маріуполя про заборону купання та ловлі риби на узбережжі Азовського моря в Маріуполі.

Причиною для заборони стало поширення холери. З кінця травня в Маріуполі зареєстровано 29 хворих на холеру і 22 носія вірулентного холерного вібріона.

Через спалах хвороби санітарна влада Росії закликала росіян утриматися від поїздок до Донецької області України – серед хворих виявилася одна туристка з РФ.

Читайте також:

Російським туристам порадили не їздити на Донеччину

На Донеччині зафіксовано 2 нові випадки захворювання на холеру

У Маріуполі вимиють і поголять усіх бомжів, щоб вони не розносили холеру

Санепідемслужба не знайшла джерела холери в Маріуполі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: