Янукович доручив готувати проведення кордону з Росією

Президент зобов'язав Кабмін до 15 січня підготуватися до демаркації державного кордону між Україною та Росією.

Президент Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів до 15 січня 2011 року (у місячний термін) прийняти рішення, необхідні для організації та проведення робіт з демаркації державного кордону між Україною і Росією.

Уряду також доручено профінансувати заходи щодо демаркації в межах видатків, передбачених на зазначені цілі в державному бюджеті на 2011 рік.

Цим указом глава держави також створив делегацію України в спільній українсько-російській демаркаційній комісії на чолі з послом з особливих доручень Міністерства закордонних справ Леонідом Осаволюком.

При цьому голові цієї делегації дозволено залучати до її роботи фахівців міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та відповідних обласних державних адміністрацій.

Делегації доручено забезпечити демаркацію держкордону відповідно до договору між Україною і Росією про російсько-український державний кордон, ратифікованій відповідним законом від 20 квітня 2004 року, і угоді між двома країнами про демаркацію кордону, ратифікованій 8 липня 2010.

Як повідомлялося раніше, Україна сподівається, що Росія визнає необхідність визначити державний кордон у Керченській протоці.

Україна наполягає на тому, що кордон з Росією в Керченській протоці повинен бути встановлений в межах, визначених у період СРСР. Однак Росія не визнає цієї межі і пропонує розділить протоку на "зони відповідальності", не проводячи держкордон.

У травні Україна і Росія домовилися про демаркацію кордону.

Угода передбачає створення спільної україно-російської демаркаційної комісії для підготовки необхідної документації і позначення кордону на місцевості.

Читайте також:

Україна і Росія домовилися про демаркацію кордону

Янукович затвердив угоду про демаркацію кордону з Росією

Україна затвердила сухопутний кордон з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: