Янукович запросив Росію видобувати газ в Україні

Україна хоче буде партнером Росії у видобуванні газу і нафти на шельфі Чорного моря. Разом із тим, українська сторона прагне видобувати газ і на російській території.

Україна хоче стати партнером Росії у видобутку нафти й газу, зокрема на український території. Про це заявив президент Віктор Янукович під час зустрічі з прем’єром Росії Володимиром Путіним у Стамбулі.

"Ми б хотіли, щоб ви нас бачили, як партнерів, а ми вас готові бачити не лише у питаннях транспортування та споживання газу, але й спільного видобування", - заявив Янукович.

Він також зазначив, що українська сторона готова "обмінятися певними активами з Росією, щоб створити спільну кооперацію, щоб ми увійшли у добування нафти і газу в Росії".

"У свою чергу Україна також хоче вас бачити партнерами у видобуванні газу і нафти на шельфі Чорного моря", - заявив президент.

Янукович також подякував Путіну за позицію, в результаті якої для України здійснюється знижка ціни на природний газ, "у зв'язку з чим вдалося стабілізувати економічну ситуацію в державі та не дотувати з держбюджету НАК "Нафтогаз України".

Раніше повідомлялося, що спільне підприємство "Газпрому" і "Нафтогазу України" може отримати в якості одного з активів Підняття Палласа - ділянку на шельфі Чорного моря.

У 2007 році дві компанії вже підписували протокол про наміри по розробці цієї ділянки, але результатів це не принесло.

Читайте також:

Під час візиту Януковича в Стамбулі стався теракт

Янукович дасть нові функції військовій розвідці

Янукович зустрінется з Путіним у Стамбулі

ВідеоВіктор Янукович зустрівся з Володимиром Путіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: