Янукович запропонував депутатам обмежити їх недоторканність

Президент звернувся до парламентської коаліції з проханням вивчити можливість найближчим часом розглянути та ухвалити проект стосовно суттєвого обмеження депутатського імунітету.

Президент Віктор Янукович попросив коаліцію розглянути законопроект про обмеження депутатської недоторканності і готовий підписати його у разі ухвалення. Про це заявив міністр юстиції Олександр Лавринович на прес-конференції 18 червня.

Міністр повідомив, що нещодавно президент звернувся до парламентської коаліції з проханням вивчити можливість найближчим часом розглянути та ухвалити проект стосовно суттєвого обмеження депутатського імунітету.

"На сьогоднішній день відповідь на це запитання може дати парламентська коаліція, президент готовий поставити підпис під цими змінами в будь-який час", - наголосив Лавринович.

Міністр також висловив думку, що на сьогодні кількість пільг для народних депутатів є неадекватною існуючим реаліям.

Нагадаємо, 20 жовтня 2009 року Верховна рада підтримала запропонований Партією регіонів законопроект щодо часткового обмеження недоторканності народних депутатів та президента України.

Законопроект дозволяє правоохоронним органам затримувати чи заарештовувати народних депутатів і навіть президента за наявності обвинувачувального вироку суду та згоди Верховної ради.

Проте Конституційний суд не дозволив обмежувати недоторканність президента України.

Партія регіонів вже погодилася лімітувати депутатську недоторканність у випадках кримінальних злочинів. У ПР запевнили, що це стосуватиметься усіх депутатів.

Читайте також:

КС дозволив заарештовувати депутатів

"Регіонали" готові обмежити депутатську недоторканність

ВР поки що не дала позбавити недоторканності депутатів-"дебоширів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: