Янукович знову переплутав слова

Янукович переплутав слово "делімітація", сказавши "демілітація".

Президент Віктор Янукович на зустрічі з російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим переплутав слово "делімітація", вимовивши його, як "демілітація".

Обмовки він припустився, говорячи про принципові питання, які повинні вирішити Україна та Росія. "Наприклад, демілітація нашого кордону", - сказав Янукович, маючи на увазі слово "делімітація".

"Ми не змогли в цей раз прийти до цього рішення, тому що було дуже мало часу. Але ми будемо над цим питанням працювати і думаю, що найближчим часом його допрацюємо", - сказав він.

Також він наголосив, що Україна і Росія пропонують створити умови колективної безпеки на євроатлантичному просторі. "Наше рішення в області безпеки - це рішення, спрямоване на перспективу. Ми пропонуємо нашим сусідам, уцілому на євроатлантичному просторі створити умови безпеки, які б відповідали нинішньому етапу і тим загрозам, що сьогодні є у світі", - сказав Янукович.

"Ми домовилися, що не будемо разом дружити проти когось. Усі рішення, що приймаємо, ми будемо приймати, щоб захищати свої національні інтереси", - пообіцяв Янукович.

Він також підкреслив, що російсько-українські відносини відновлені.

Нагадаємо, Янукович нещодавно заявив, що Чорноморський флот Росії стоїть у Севастополі більше 300 років, хоча насправді йому виповнилося 227.

Читайте також:

Янукович переплутав дату створення Чорноморського флоту Росії

Складаючи список радників, Янукович зробив орфографічну помилку

Янукович осоромився в Брюсселі: сплутав усю географію (аудіо)

Янукович назвав львів'ян "кращим геноцидом країни"

ВідеоЯнукович знову переплутав слова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: