За продаж алкоголю підліткам пропонують ввести кримінальну відповідальність

Депутати пропонують ввести штрафи за продаж алкоголю і тютюну особам, що не досягли 18 років.

Народні депутати від НУ-НС Ярослав Джоджик і Андрій Давиденко пропонують ввести кримінальну відповідальність за продаж алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім.

Про це йдеться в законопроекті Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо введення відповідальності за продаж алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім), зареєстрованому у ВР 9 вересня.

Зокрема, законопроектом пропонується доповнити Кримінальний кодекс статтею 304-1 "Продаж алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім".

Згідно цієї статті, за роздрібну або оптову торгівлю шляхом продажу алкогольних, слабоалкогольних або тютюнових виробів особам, що не досягли 18 років, передбачається відповідальність у вигляді штрафу від 5,1 тис. до 8,5 тис. гривень. Такий же штраф пропонується передбачити за сприяння продажу алкогольних або тютюнових виробів неповнолітнім.

Разом з тим, за вищезгадані дії, якщо вони здійснені повторно, пропонується передбачити відповідальність у вигляді арешту строком до шести місяців, або обмеження свободи строком до двох років, або позбавлення волі строком до року, з позбавленням прав посідати певні посади або займатися певною діяльністю строком до трьох років. Якщо такі дії спричинили загибель неповнолітнього, то пропонується ввести відповідальність у вигляді ув’язнення від 7 до 12 років.

Нагадаємо, Київська міська рада просить Верховну Раду прирівняти пиво і слабоалкогольні напої до алкоголю.

Читайте також:

Проти нового закону Ради про пиво виступають навіть наркологи

Пиво в Україні прирівняють до горілки

В дні футболу в Запоріжжі заборонено пиво

Ціни на пиво підвищили, щоб утримувати Верховну раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: