Жванія створив у Верховній раді власну депутатську групу

До складу групи увійшли 12 народних депутатів від НУ-НС, зокрема Олександр Омельченко та Іван Плющ. Найближчим часом до цієї групи можуть приєднатися ще 12 нардепів.

Народний депутат від фракції НУ-НС Давид Жванія 23 червня оголосив про створення у Верховній раді депутатської групи "Право вибору".

За його словами, всі необхідні документи для реєстрації такої групи передано до апарату ВР, і наступного тижня буде офіційно оголошено про створення цієї депутатської групи.

У свою чергу народний депутат Віктор Шемчук (фракція НУ-НС) повідомив, що до складу групи увійшли 12 народних депутатів, а її координатором буде Жванія.

Серед, тих хто увійшов у групу, є народні депутати від НУ-НС Олександр Бобильов, Валерій Борисов, Сергій Василенко, Давид Жванія, Катерина Лук’янова, Володимир Марущенко, Олег Новіков, Олександр Омельченко, Іван Плющ, Сергій Харовський, Віктор Шемчук. Ще одного члена групи Шемчук пригадати не зміг.

Він також сказав, що найближчим часом до цієї групи можуть увійти ще 12 народних депутатів. Йдеться, за його словами, про членів фракції НУ-НС.

При цьому Жванія додав, що у складі групи будуть народні депутати, які "для всіх будуть несподіванкою". Він також відкинув звинувачення щодо підкупу народних депутатів для заохочення їх входження в групу та коаліцію.

Жванія повідомив, що робив все для того, щоб консолідувати фракцію НУ-НС, і наполягав на тому, щоб було ухвалено рішення щодо входження фракції до складу коаліції. Він зазначив, що ця його позиція не була підтримана.

У меморандумі про створення депутатської групи "Право вибору", текст якого був розданий журналістам, зазначається, що "ми не є романтиками від політики". "Ми політики реальної дії, а не популізму і демагогії; носії політичних цінностей, а не політичних догматів", - зазначають представники цієї групи.

В документі також зазначається, що в умовах "розрізненої опозиції неможливо займатися реальними справами".

Крім того, в Меморандумі оголошено про намір групи робити все для того, щоб нівелювати роль Компартії в коаліції.

На запитання журналістів щодо бажань коаліції зібрати до осені 300 голосів, Жванія зазначив, що "це, напевно, старе хобі". За його словами, сьогодні так питання не стоїть. Він додав, що сьогодні вже не можна проводити конституційну реформу "через коліно", як це було в 2004 році. За його словами, згідно з Конституцією, зміни можуть бути ухвалені, але цьому повинна передувати дискусія в суспільстві та в політикумі.

Нагадаємо, лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко заявляв, що Давид Жванія підкуповує опозиційних депутатів, пропонуючи їм по 1,5 мільйона доларів прямо в кабінеті глави Верховної ради.

Проте Жванія спростував звинувачення Луценка. За словами нардепа, "якщо багаторічний соратник йде, значить, потрібно робити висновки про себе і свою поведінку, а не влаштовувати публічну істерику з елементами "самобичування" та теорії змов".

Читайте також:

Жванія: Луценку всюди ввижаються валізи з грошима

Депутатську групу Луценка в Раді буде ліквідовано

Москаль назвав нунсівців, які приєднаються до коаліції

У НУ-НС Жванію назвали вербувальником у коаліцію

Юра, прощай!

ВідеоЖванія створив у ВР власну депутатську групу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: