Fitch присвоїло українським євробондам рейтинг "В"

Рейтинги знаходяться на одному рівні з довгостроковим рейтингом дефолта емітента ("РДЕ") України в іноземній валюті "B" з "Стабільним" прогнозом.

Агентство Fitch Ratings присвоїло рейтинги "B" п'ятирічним єврооблігаціям України обсягом 500 млн доларів і десятирічним єврооблігаціям обсягом 1,5 млрд доларів.

Рейтинги знаходяться на одному рівні з довгостроковим рейтингом дефолта емітента ("РДЕ") України в іноземній валюті "B" з "Стабільним" прогнозом. Про це йдеться в повідомленні Fitch Ratings.

"Проведені два випуски єврооблігацій є поверненням України на міжнародні ринки капіталу, вперше з 2007 року, і вказують на продовження стабілізації економічного і фінансового середовища, а також на поліпшення гнучкості суверенного емітента в плані залучення фінансування після періоду серйозного і тривалого стресу", - йдеться в повідомленні Fitch.

Проте Fitch вважає, що на короткострокову перспективу зберігаються суттєві ризики, пов'язані з як і раніше складною ситуацією в банківській системі, високим рівнем загального зовнішнього боргу і необхідністю пролонгації боргових зобов'язань, а також з великим дефіцитом бюджету і потребами держави у фінансуванні. Триваліший період послідовного проведення політики відповідно до програми, узгодженої з МВФ, дав би більше упевненості в середньострокових перспективах.

Нагадаємо, Україна 16 вересня здійснила випуск облігацій зовнішньої державної позики на 2 млрд доларів.

Читайте також:

Україна взяла в борг 2 мільярди доларів

Азаров допускає розміщення Україною єврооблігацій до 2011 року

У МВФ вважають, що економіка України вже відновилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: